Jump to content

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

1 minute ago, mraki said:

Gledalac koji razmišlja godinama da napravi dete, ali sad ga predsednikovih 300k dodatno motivisalo, da ne kažem stimulisalo, pa jedva čeka da se završi emisija i da završi posao koji je već započeo. 

Jesam ja ovo dobro razumeo? :unsure:

Reče da čeka da se završi Utisak, pa da se baci na posao. I uputio pozdrave Mariniki, verovatno će da misli na nju večeras. A meni zvuči kao neki penzos.

Link to comment
4 minutes ago, mraki said:

Gledalac koji razmišlja godinama da napravi dete, ali sad ga predsednikovih 300k dodatno motivisalo, da ne kažem stimulisalo, pa jedva čeka da se završi emisija i da završi posao koji je već započeo. 

Jesam ja ovo dobro razumeo? 

:unsure:

 

 

  • Haha 2
Link to comment
2 minutes ago, Zabalujev said:

Reče da čeka da se završi Utisak, pa da se baci na posao. I uputio pozdrave Mariniki, verovatno će da misli na nju večeras. A meni zvuči kao neki penzos.

Da ne bi tog dela o Mariniki i 40 razbojnika, mislio bih da troluje.

Ovako nisam siguran. 

Link to comment

Opet nula murala ili npr grafita na Domu Omladine prošle nedelje... Srpski heroj ftw, nemoj da je nešto dotaklo dragu visokosalonsku četničku voditeljku.

Gosti isto, taman posla neko nešto da kaže. To je druga planeta. Tj, kad gori poslovični Hilandar, ne pitajte. A odatle sve ide, no ona to tobože ne zna.

  • -1 1
Link to comment
50 minutes ago, Milošica said:

Ne kapiram nastup Veljanovskog na Pinku večeras.

 

I to ja koji sam uvek obazriv apropo njihovih igrokaza.

na momenat sam bacio pogled na hit tvit i posle uvlakače ugrice odslušao veljanovskog. lepo je objasnio,sad ko je prihvatio pitanje je, i zašto to u četiri oka umesto u slušalicu odrađuju On i ruski On umesto bajatovića i nekog ruskog bajatovića. sa sve onim pominjanjem bajatovićeve neizmerne sreće. pomenuo je i desetogodišnji ugovor, i da nižu cenu od srbije plaćajurazni, uključujući i kinu, da je srbija gas deo nisa koji je ruski itede.

 

On je pak, posle toga maslijao na raznorazno, osvrt na deo onoga što je rekao veljanovski je bilo da su u pitanju lažovi-

 

posle sam otišao dalje da odgledam završnicu "kolaterala".

Link to comment

Kontam da je mislio da će da obriše pod Veljanovskim kao što su mu svojevremeno gurnuli pod nos Ćulibrka iz NINa, pa da može da se hvali kako eto ne boji se nikog. Iskreno, čudi me da je Veljanovski uopšte dobio poziv za ovu emisiju, obično je bio vrlo ok sa stavovima kad bi nastupao na normalnim medijima. Odgledao sam samo jedan segment, onaj kad mu je rekao "ja se vas ne bojim, vi ste obični učesnik ove emisije, iako ste predsjednik" i gdje ga je sasjekao kad je ovaj krenuo "metaforički sam rekao da Veljanovski hoće da pobijemo čuvare murala", onda je nešto krenula da smatra Ljilja i morao sam da odustanem.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...