Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Nije Nova S nikada dobacila do najkvalitetnijih domašaja Pinka. Drugo je što je o njenom kvalitetu masno lagano isto kao što je u devedesetim masno lagano da Pink nikada nije imao nikakav kvalitet, pa su sada na istom...

Link to comment

Nije bilo ni reči o tome.

Saznali smo samo da istraživanja Đorđa Vukadinovića o predsedničkim kandidatima daju prednost Mariniki i Borisu Tadiću među političarima. Od javnih ličnosti se ističu "profesor univerziteta 80+", "pisac" i "advokat". Nagađam da je prvo Vladeta Janković, drugo Majić (štiti ga od napada pa ne kaže sudija?), a treće Božo Prelević.

Edited by msv
  • +1 2
Link to comment

Lutovac je dosta napredovao u javnom nastupu, skoro da nema višeg zastajkivanja u govoru, ali mi i dalje deluje suviše defanzivno, možda i što je Olja tako iskomponovala emisiju večeras da on bude na udaru. Solidno se držao sinoć, em ga je davila Olja standardno baterijom bitanja o bojkotu, izborima i dogovaranju opozicije, a Vukadinović na svoj, afektiran i nervozan način kritikovao koješta. I još na kraju u pozivima gledalaca imao i "Lekinog svedoka" kako sam reče. Vidno je iznerviran predlogom SSS da lideri ne budu na listama, na šta je Vukadinović spomenuo primer Demokratskog fronta :rolleyes:

Pored toga je Vukadinović malo kritikovao što proces ujedinjavanja oko izbora koje sprovode DS, SSP i NS ne obuhvata i neke ljude sa desnice (morao bih da premotam da čujem koji su ti, sinoć nisam upamtio), no na kraju vredna informacija (koju je Olja morala kleštima da mu izvuče, a on inače ubija koliko ide okolo-naokolo) je ovo o rejtingu javnih ličnosti. Marinika (to me nije iznenadilo) i Tadić su, po njemu, političari koji imaju najmanje negativnih poena. Ja sam se zamislio oko "pisac i advokat" ali biće da su u pitanju ova dvojica što je pomenuo msv. Bar se za Majića od ranije zna da mu je rejting dobar.

Petričić OK, dobronameran, jasno se ograđivao od stavova SSS koji nisu njegovi lični, a Olja se potrudila da sve to spakuje i baca na Lutovca.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...