Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Prebacili smo ono najžešće na Fight Club. Ono što je ostalo u granicama pristojnosti neka stoji ovde, ako bude potrebno napravićemo split.

 

Molimo vas da ne padate u vatru, kao i da ne vadite municiju iz naftalina bez neke naročite potrebe.

  • +1 2
Link to comment
On 1.11.2021. at 7:49, Braća Strugacki said:

fiskalna konsolidacija je najbolje rezulate ostvarila u delu upravljanja javnim preduzećima, što je kasnije omogućilo kapitalne investicije od ogromnog značaja za republiku

 

zamislite samo da ste primorani da gledate premijer ligu kod onog đilasovog

 

naplata nenaplativih kredita i poslovanje bankarskog sektora je najzad u sigurnim rukama, ne plašite se više

 

što se tiče penzija, sve je lakša isplata, što potvrđuje da je prvi put jedna penzija isplaćena iz prihoda ostvarenih za isti period

 

ja verujem, tako mi pandemije, da će to biti sve lakše

Veoma zanimljivo.

Na cemu ovo temeljis?

Link to comment
13 hours ago, morgana said:

zar se soskicu nije svasta zamjeralo i za vrijeme mandata? mislim i za one kredite u svajcarskim francima nesto.

vujovic ne znam ko je, shame on me.

 

Za Švajcarce se zameralo Jelašiću, prvo zato što sputava privredu i građane upozorenjima da se ne uzimaju krediti, a posle što nije građane sačuvao od pogubnih švajcarskih kredita. A od 2000. na ovamo svi živi su kukali kako je dinar prejak-preslab, ko će više povatati, plus "privrednici" sa svojim očekivanjima. Ne sumnjam da o svakom od njih ima sila abrova kako su svašta nešto upropastili, pokrali itd.

 

Nego, jel neko gledao Utisak?

  • +1 3
Link to comment
2 hours ago, Zabalujev said:

 

..........

Nego, jel neko gledao Utisak?

 

Gledao ja, inače ne gledam ali su mi bili interesantni gosti.

Šoškić i Arsić(moj favorit) solidni, korektni. Ukazali na propagandne šupljine nekih "dostignuća" režima i moguće probleme u budućnost.. Nikezić populistički (biće minimalac 350€ itd) očekivano. Ništa posebno i spektakularno što nisam znao.

Edited by Luther
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...