Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

16 minutes ago, Heaviside said:

 

Baš postovi kao ova tvoj, obično ponovljeni više puta, me najviše čude i smaraju. Kao da imaš potrebu da nađeš nekoga koji navodno opravdava naprednjake i da na njemu istreseš svoj pravednički gnev. Uz višestruko ponavljanje i bez obaziranja na napisano. Dovoljno je učitavanje i tvoja(vaša) interpretacija. Samo, nije ti ovo dobar forum za to, ovde naprednjaka ni nema. Zbog toga i mora da se učitava i izmišlja kako bi se zadovoljila potreba da se napuše naprednjaci i ispadne moralno superioran. 

Napušavanje naprednjaka nema veze sa moralnom superiornošću...

 

Inače, da ti odgovorim na ono juče... Jako puno toga što sam napisao juče nije lepo... Ali, ako isčitaš malo istoruju, i ispratiš starije postove, nadam se razumećeš zašto imam takav odnos prema Luteru u fazi odbrane ministra... jJa nemam problem da se raspravljam, nemam problem ni da priznam da nisam u pravu, imam problem kad neko pomera stative u raspravi, i sa takvima razgovaram na ivici, oduvek...

 

Pričamo o ministru koji je krao, a luter meni a šta si ti radio i zašto to ne sprečavaš krađu? Tako može da pomera stative u višim razredima osnovne, ovde je očigledno da je agenda da brani bivšeg ministra... Zašto to radi?

 

Eto, lepo si mu i ti rekao, 100 ljudi miu je reklo da je to glupo što radi, ali on nastavlja...

 

Luter, kada se Vujović ili levica ne pomene ime da napiše često nešto pametno i zanimljivo, ali sa pominjanjem bivšeg ministra ilevičara postaje bot ili neuračunljiv... Zbog čega se tako ponaša?

  • +1 1
Link to comment

Meni bi zaista znacilo da nadjemo nekoga ko bi umeo da nam objasni kako su Hitlerove slike bile lepe..ukomponovane i sta sve vec ne.

 

Jer nije Hitler bio samo nacisticka jajara i zlocinac..bio je i slikar

  • Haha 1
Link to comment
13 minutes ago, radisa said:

Napušavanje naprednjaka nema veze sa moralnom superiornošću...

 

Inače, da ti odgovorim na ono juče... Jako puno toga što sam napisao juče nije lepo... Ali, ako isčitaš malo istoruju, i ispratiš starije postove, nadam se razumećeš zašto imam takav odnos prema Luteru u fazi odbrane ministra... jJa nemam problem da se raspravljam, nemam problem ni da priznam da nisam u pravu, imam problem kad neko pomera stative u raspravi, i sa takvima razgovaram an ivici, oduvek...

 

Pričamo o ministru koji je krao, a luter meni a šta si ti radio i zašto to ne sprečavaš krađu? Tako može da pomera stative u višim razredima osnovne, ovde je očigledno da je agenda da brani bivšeg ministra... Zašto to radi?

 

Eto, lepo si mu i ti rekao, 100 ljudi miu je reklo da je to glupo što radi, ali on nastavlja...

 

Luter, kada se Vujović ili levica ne pomene ime da napiše često nešto pametno i zanimljivo, ali sa pominjanjem bivšeg ministra ilevičara postaje bot ili neuračunljiv... Zbog čega se tako ponaša?

Zato sto je Luter po onome sta pise i kako pise (vrlo verovatno) moj kolega ekonomista, a tebi je vrhunski domet u toj oblasti da se dernjas Vucicu pederu i da obracunas popust 10%. Luterova greska je sto pokusava da vodi strucnu i argumentovanu raspravu na tako prizemnom nivou.

  • +1 1
  • -1 2
Link to comment
1 minute ago, Pexa said:

Zato sto je Luter po onome sta pise i kako pise (vrlo verovatno) moj kolega ekonomista, a tebi je vrhunski domet u toj oblasti da se dernjas Vucicu pederu i da obracunas popust 10%. Luterova greska je sto pokusava da vodi strucnu i argumentovanu raspravu na tako prizemnom nivou.

Šta je moj domet u ekonomiji nije predmet rasprave ovde...

 

Predmt rasprave je da li je vrhunski ekonomista omogućio krađu svojim nečinjenjem... I zašto ga Luter, a sad i ti braiš, ističući da je nešto drugo dobro radio...

 

Interesantno kako kad se ostane bez argumenata ide se na napad na ličnost i beži sa teme....

 

Stative, stative, samo ih poerajte, ja ću ih vraćati...

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, radisa said:

Šta je moj domet u ekonomiji nije predmet rasprave ovde...

 

Predmt rasprave je da li je vrhunski ekonomista omogućio krađu svojim nečinjenjem... I zašto ga Luter, a sad i ti braiš, ističući da je nešto drugo dobro radio...

 

Interesantno kako kad se ostane bez argumenata ide se na napad na ličnost i beži sa teme....

 

Stative, stative, samo ih poerajte, ja ću ih vraćati...

 

 

 

Niko ne bezi od teme nego ti pises nesto o cemu se uopste ne prica. Vujovic je ostvario znacajne ekonomske pomake za vreme ministrovanja. Jadni Luter to navodi, citira i druge ekonomiste koji su po volji ovog foruma al dzaba, to se uopste ne cita, nego se rasprava spusta na prizemni nivo drste lopova... sto je i ocekivano kada se pokusa voditi razgovor sa nekim ko nema pojma o temi o kojoj se pise. Pljesnes lepo sve to Vuciceva ista govna i teraj.

Link to comment
4 minutes ago, Pexa said:

Niko ne bezi od teme nego ti pises nesto o cemu se uopste ne prica. Vujovic je ostvario znacajne ekonomske pomake za vreme ministrovanja. Jadni Luter to navodi, citira i druge ekonomiste koji su po volji ovog foruma al dzaba, to se uopste ne cita, nego se rasprava spusta na prizemni nivo drste lopova... sto je i ocekivano kada se pokusa voditi razgovor sa nekim ko nema pojma o temi o kojoj se pise. Pljesnes lepo sve to Vuciceva ista govna i teraj.

Pa kad je primarni problem ove zemlje lopovluk, a ne ekonomska politika... O ekonomskoj politici možemo da pričamo kad se prestane sa krađom...

 

 

 

 

Link to comment

Jel mogu da se taksativno navedu ti značajni ekonomski pomaci za nas laike, koji nismo nešto osetili te boljitke?

Uz kraće objašnjenje, tj.po kojoj ceni?

Edited by Filozof manijak
  • +1 2
Link to comment

E sto ne volim kad moram da budem krezavi galamdzija koji sa flajkom piva ispred prodavnice vice "Jel sme neko da se kladi u gajbu piva da su Pexa i Luter isti covek"....

 

Ali sta cu kad moram...sudjeno mi.

 

Samo necemo u gajbu piva..moze u eurocrem blok.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
5 minutes ago, Filozof manijak said:

Jel mogu da se taksativno navedu ti značajni ekonomski pomaci za nas laike, koji nismo nešto osetili te boljitke?

Uz kraće objašnjenje, tj.po kojoj ceni?

pridruzujem se radoznalosti.

Link to comment
7 minutes ago, Filozof manijak said:

Jel mogu da se taksativno navedu ti značajni ekonomski pomaci za nas laike, koji nismo nešto osetili te boljitke?

Uz kraće objašnjenje, tj.po kojoj ceni?

 

1 minute ago, gospa buba said:

pridruzujem se radoznalosti.

 

Ne moze jerbo vi to ne razumete iz razloga sto niste ekonomisti.

 

Aj sikter kucama.

Link to comment
3 minutes ago, Filozof manijak said:

Jel mogu da se taksativno navedu ti značajni ekonomski pomaci za nas laike, koji nismo nešto osetili te boljitke?

Uz kraće objašnjenje, tj.po kojoj ceni?

Meni ne pada na pamet, a Luter ako hoce da se ponavlja posto se godinama ubi od objasnjavanja samo izvolte . Evo vidim i dragance ekonomski strucnjak iz belog sveta doprinosi diskusiji. Povlacim se na citanje, javio se samo da odbranim kolegu.

  • -1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...