Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Jbt kako lako plane 10 strana. Dobro mi dodje kao još 1 podsetnik da ne zavirim na krajnji sever foruma.

 

Malopre mi drugar posalo screen sa Milicnog FB gde je Duel Glavonja brani&podržava. Sjajna ekipica, nema šta. 

 

I samo još ovo, ako se Olja nije držala dogovora, valjda bi bilo normalno da kaže "čekajte, čekajte, ja nisam u ovu emisiju pozvana da pričam o političkom programu NDBG, već o slobodama u širem smislu (ili čemu već, bla bla truc, truc)". Još se poziva na fino vaspitanje - lutko lepa to što si ti uradila je ogovaranje domaćina i to onog momenta kako si mu izašla iz kuće i sela u LUX taxi.

 

Kakva gradska faca, malogradjanština 1/1.

 

Zavadi pa vladaj, provereno uspeva. Uvek mi je neverovatno kako smo stigli dovde, razjedinjeni, pokazni primer svadja Petra Lukovića i Borke Pavićević :unsure:

  • +1 1
Link to comment

@John Coltrane ajd okači ta ss gde dule glavonja brani milicu v. 
njega nisam video, al sam primetio da su neki forumaši lajkovalitm taj status


 

 

žao mi što ne mogu da učestvujem u duskusiji, a tako bih voleo

:sleep:

Link to comment

image.png.b106b9b85405140fe04398d6c153d4e2.png

 

 

 

Ali ovo Glavonjino je boza spram onoga što čini britko pero prve feministkinje.

 

Spoiler

image.png.d44ad8696dbd2e98470ef8e100620001.png

 

Edited by John Coltrane
  • +1 1
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
33 minutes ago, Aleksija said:

nisam gledala utisak, niti cu, ali je nepristojno danas u srbiji ne biti otvoreno, decidirano i izgovoreno protiv vucica, ako si negde gde je to tema.

udri po opoziciji, zasluzuje itekako, ali prvo reci i sta mislis o vucicu, vrlo elaborirano. to se ne podrazumeva - od tog silnog podrazumevanja, dosli smo samo dotle da se vucicevo zlo podrazumeva i da cemo menjati sve ostalo, jer njega ne mozemo.

 

Milica je zato pristojna, pa je rekla otvoreno i decidirano da je protiv Vucica.. 

 

  • +1 1
Link to comment

Biljana KS već oštri pero, evo joj municije za narednih par sedmica, zašto pričati o mrtvima od kovida, aferama, seksizmu u priči o Hrkalovićki, dok je Utisak mizogina emisija, samo bitne stvari

Link to comment

A zamisli kakav je to tek zicer za SNS - kao da vidim naslove "Prljavi trik Bećkovićke - navukla slikarku da pljuje Vučića, a Milica rekla ne!"

 

Naslovnica Informera - KNJEGINJA MILICA razbucala Bećkovićku

  • +1 1
Link to comment

Jbg, "naši" su im lavinom negativnih komentara stvorili tu temu, neka je sada jaše malo Biki, zašto da ne. Ona je bar plaćena za to, dok je sa ove strane čisto dokazivanje moralne superiornosti u pitanju.

 

Ne bih išao toliko daleko da kažem da je mizoginija u pitanju, mada imam subjektivni utisak da bi neki čiča iz Zrenjanina sa identičnim stavovima bolje prošao od Milice.

Edited by Heaviside
Link to comment
50 minutes ago, John Coltrane said:

image.png.b106b9b85405140fe04398d6c153d4e2.png

 

 

 

Ali ovo Glavonjino je boza spram onoga što čini britko pero prve feministkinje.

 

  Hide contents

image.png.d44ad8696dbd2e98470ef8e100620001.png

 

 

pa milica jeste vrlo ruzno u istu recenicu u intervjuu datom vremenu stavila milenu radulovic i, kako je navela, fransizu #metoo 

 

bas je bilo jadno

 

s druge strane, doduse, marija r je u prvim reakcijama na mileninu pricu bas i igrala fransizno, parafraziram, mi vase tetke feministkinje se borimo da vi.... a onda ih je milena sve razbucala u praksi te njihove teorijine teorije

 

na stranu marijin stil u ovom komentaru, pasivno agresuvan je. a i sama marija, mislim lol, zavrsila doktorske studije po svim dostupnim biografijama kad ono pise nekidan, sprema doktorat :D formulacija je mama. dosadni egocentrik, prosjek prosjeka sa pogolemom ambicijom, ali politicki makar elementarno pismena i postena.

 

 

 

Link to comment
1 minute ago, Heaviside said:

Jbg, "naši" su im lavinom negativnih komentara stvorili tu temu, neka je sada jaše malo Biki, zašto da ne. Ona je bar plaćena za to, dok je sa ove strane čisto dokazivanje moralne superiornosti u pitanju.

 

Ne bih išao toliko daleko da kažem da je mizoginija u pitanju, mada imam subjektivni utisak da bi neki čiča iz Zrenjanina sa identičnim stavovima bolje prošao od Milice.

 

 

sa ovim se slazem, meni je utisak veceri tj utiska dobricina nesposobnost da dobro izrazi sto dobro misli; ocigledna voljnost opozicije da zajedno maksimizira rezultat, pa neka se boban i ne slaze sa strategijom ndb i bobanova vrlo artikulisana radikalizacija govora spram sns (srediti ih njihovim sredstvima)

 

nije bas u pitanju mizoginija, zamislimo bazdulja ili neku drugu relativizatorsku budalu na istom mjestu, ispizdio bi javnost manje samo zato sto je nervira serijalno a ne odjednom i bez najave

 

nije ovo ni prvi slucaj lavine

Link to comment

U ovom slučaju nema ni m od mizoginije.

 

@morgana

 

Kad pomenu Bazdulja, iznenadilo me je da je javno podržao URA, čak je i aktivno delovao ako se ne varam. Ali defintivno je gadno ovo njegovo balansiranje na nivou Srbija-BIH.

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment
Just now, Milošica said:

U ovom slučaju nema ni m od mizoginije.

 

@morgana

 

Kad pomenu Bazdulja, iznenadilo me je da je javno podržao URA, čak je i aktivno delovao ako se ne varam. Ali defintivno je gadno ovo njegovo balansiranje na nivou Srbija-BIH.

 

super ako je podrzao uru, eto jedne stvari u kojoj je u pravu. ostaje samo sve ostalo.

Link to comment

@morgana ako te ne mrzi (i ako znaš) daj nama sa jeftinijim ulaznicama objašnjenje ostalih referenci koje navodi marija ratković (kakvi nobelovci i neefikasne vakcine... ne mogu uopšte da pohvatam o čemu piše, jer nemam predznanje)

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...