Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

"Eto mogli ste da protestujete ispred Palate pravde. I tamo bi vas mnogo ljudi videlo. Jel Novi Beograd nije centar?"Jebote!
meni je super i ono sa 'i nama su devedesetih zabranjivali skupove, i mi smo se okupljali i evo nas gde smo sad' carski. CARSKI. dobro ko djilas i radost povodom jasnog prisustva policije.
Link to comment

Samo da još jednoom kažem: "Homen je govno neviđeno"...Ovo oko pretnje je jedan vrh... Pravi se lud... Šteta što mu niko ne izvadi onaj član 138, stav 2 i poturi pod nos...

Link to comment

Jebote život. "Dokić imao arsenal u podrumu i to je razlika... Kad bismo sad počeli da pričamo o svemu što se desilo od 2001. do danas daleko bismo otišli...Nismo zreli da se obračunamo sa svim problemima"... (al vi nastavite da nas plaćate zato što smo lepi...)"Ova vlada je podržala paradu!" g.a.d.A Karanovićka izgleda ko da će svaki čas ustati i pljunuti Homena.Štuca mi strim (sem kad su reklame), pa sam propustila "a di smo sad" deo. fala km edit: ne treba mi smajli. ali uopšte.Evo Dragana konačno prva govori da nije najbitnija jebena slika koja ide u svet i da se vlast probudila tek kad su stranca prebili. Prvi put da neko to kaže javno.Naravno nije neko iz establišmenta. Govna licemerna.

Edited by Joshua
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...