Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

kada će već jednom propali BT da nam se skloni s vidika.i ode u neku vukojebinu da lamentira nad svojom zlehudom sudbinom? kome je on potreban?

 

utisak nedelje sam odavno prestao da gledam.

  • +1 4
Link to comment
59 minutes ago, dragance said:


Ko Tadiću preti smrću, a da nije glupava predstava da mu se digne rejting?

Draganče, dobri druže moj, sve je moguće.

Link to comment
1 hour ago, levi said:

zašto Vladimir Gajić?

 

Verovatno zbog sukoba na relaciji Narodna - ekološki pokreti. Oni guraju priču da su "zeleni" nova lažna opozicija.

Link to comment
42 minutes ago, Milošica said:

Draganče, dobri druže moj, sve je moguće.

 

Moguce je i da mene veceras zeli Sarliz Teron, a ti proceni koliko je to realno.

  • Haha 2
Link to comment

Biće zabavno, Ćuta će na pola emisije da skoči da bije Gajića, ovaj će da ga patosira i svima super. 

Što se BT tiče, ne sećam se da je lustriran, da je pod nekom zabranom pojavljivanja u medijima, bio je predsednik 8 godina, što ne bi ponekad došao da gostuje, naročito kad je tako super drugar sa stranim emisarima itd. A da, postoje i mnogi koji mu pamte izručenje Karadžića i Mladića, smatraju ga oličenjem žutog zla itd. Pa bi se našla i neka budala da mu preti.

 

  • Haha 2
Link to comment

On bi skupio 10 puta vise glasova kad bi objavio da se povlaci iz politike I javnosti.

Isto kao i Ceda, Canak, Draskovic...
Recimo, Dinkica I njegove bravure sa pocetka milenijuma vise niko ne pamti, a zasluga o kenjanju po "zutoj mafiji" je vise njegova nego Tadiceva.

Link to comment
8 minutes ago, dragance said:

 

Moguce je i da mene veceras zeli Sarliz Teron, a ti proceni koliko je to realno.

Pa želela bi te kad bi znala kakav si :happy:

Link to comment
13 minutes ago, Tutankamon said:

Ma daj...opet navijaci napadaju coveka sa 0% politickog rejtinga...kako majku mu bas njih...

Pre no što se neko uhvati za štanglu, sprej ili sedne da komentariše po netu, prvo pogleda šta kaže Faktor plus, da, da...

 

18 minutes ago, Milosh76 said:

Recimo, Dinkica I njegove bravure sa pocetka milenijuma vise niko ne pamti, a zasluga o kenjanju po "zutoj mafiji" je vise njegova nego Tadiceva.

Ih, nemoj tako, ja pamtim sve i svašta. Otud sam vrlo blag prema Tadiću. Ostatak pamti ono što je zacrtala radikalska propaganda: Tadić predsednik Srbije, Đilas vodio Narodnu kancelariju. Čak i oni koji ne bi trebalo da su redovni konzumenti Sarapinog jutarnjeg programa.

 

Elem, ko se ponadao da će nakon što Toma postane predsednik Tadić da nestane sa lica zemlje, zajebo se. Olja je odavno jasno stavila do znanja da mrzi intelektualne kružoke po srpskom internetu, sigurno neće sad da počne da im ugađa. Kome se ne dopada, ne mora da gleda. A znam da će na kraju svi da gledaju. :fantom:

Link to comment
1 hour ago, Milošica said:

Pa želela bi te kad bi znala kakav si :happy:

Odoh da joj javim. U mom gradu je, snima film. A ti mi javi ko Tadicu preti, gde i zasto.

Nemoj samo da bude da su se tek sada setili Mladica i Karadzica. Ili da su ga "napali navijaci" kao Cedu.

Link to comment
1 hour ago, Zabalujev said:

Pre no što se neko uhvati za štanglu, sprej ili sedne da komentariše po netu, prvo pogleda šta kaže Faktor plus, da, da...

Ako kažu da može da osvoji više od 1000 glasova, onda masno lažu. Rejting mu je između Čedinog i Čankovoj. Svakoj koaliciji pravi više štete nego koristi.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...