Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Ambijentalne vrednosti... Kao da su u poslednjih nekoliko meseci imali neke casove politicke korektnosti, pa su mu se malo znacenja reci pobrkala, ali zna sta ne sme da kaze...

Edited by Lezilebovich
Link to comment
"valjda ce oni biti normalni kada ne budu stigmatizovani".
Rekao bih da si ga pogresno shvatio, jer se lik brzopleto izrazio. Kako sam ja to video, covek je pricao da se ljudi okupljaju kako bi ukazali na probleme koje imaju zbog svog opredeljenja.
Link to comment
Rekao bih da si ga pogresno shvatio, jer se lik brzopleto izrazio. Kako sam ja to video, covek je pricao da se ljudi okupljaju kako bi ukazali na probleme koje imaju zbog svog opredeljenja.
omakla mu se rec "normalni". moguce je da ostatak recenice nisam verodostojno preneo. definitivno je pandur kursista.
Link to comment

Nisam odgledao celu emisiju, ukacio sam pandura kako prica o tome da ponasanje ucesnike parade ne "oslobadja pravne i poslovne sposobnosti", o "sistemu vrednosti" ucesnika gej parade koji nije i njegov sistem vrednosti, a zatim je slicnu glupost izvalio ministar. Da li je Olja Beckovic pitala kasnije te ljude sta misle da cini "sistem vrednosti" ucesnika parade i po cemu se razlikuje od njihovog?

Link to comment
Pitao je to gledalac koji se prvi javio, ali mislim da nisu "stigli" da odgovore...
Znaci da je to tada voditeljka kulirala te gluposti? Uzas. Pretpostavljam da je bilo tesko naci gosta koji bi mogao da prozbori nesto iole smisleno o paradi.
Link to comment

Olja je pogresila sto je zvala Djilasa kao i ovog policajca...trebalo je da dovedu neke drugee goste, a sledece nedelje da bude Utisak o "paradi ponosa" kao sto ce i biti , sa sve gradonacelnikom i nekim od ucesnika. Samo se nadam da nece biti incidenata, mada vece je ponizenje da idu u setnju okruzeni specijalcima, nego da se otkaze zato sto nije bezbedno.I cisto da razjasnim, neka setaju, neka drze politicke govore (oce neki politicar da gostuje na Paradi???? ), da ne bude incidenata i da se sve normalno zavrsi...

Edited by Milosh76
Link to comment

Evo Homen ljigavi, sve trag ostaje iza njega. U centru ne bi mogli garantovati bezbednost, ali na Uscu da. wtf?I 50 puta je u 3 minuta ponovio kako `te grupe` uopste nisu naivne.I nisam cula uvodnik. :aupm:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...