Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Ali, znao sam, čim je tema "deca i omladina", da će rekord u disciplini Količina gluposti po televizijskom minutu da bude pomaknut.Ovaj sa Megatrenda prebacuje odgovornost na Društvo i Poremećene Vrednosti (i sistem), a Tajfun lupeta kako je na Zapadu.. Po običaju, pandur najsuvisliji.

Edited by Buck Naked
Link to comment
Ja sam oduvek bio za to da deca šmrču kokain, ali samo sa golih guzica jedni drugima! Da se ne otuđe pred tim kompujkterima..
Eto!I sad zamisli kako utices na neko dete koje ovo cita! Pa normalno da ce da sevaju nozevi zbog telefona i uzine!
Link to comment

Pa znam ja to! Deca su killing machines! Čim im pokažeš kladionicu u krugu od 2 km od škole, hvataju se za bazuku! Čim kažeš sisa, prave fabriku LSD-ja u biciklani. Dečji um je to!Opet fora sa pričom usred reklama..Edit: e jebem ti koja priča je mene vratila u aktivniju PPP participaciju...

Edited by Buck Naked
Link to comment

hahahaha zatvorice kladionice koju su blize od 150m od skole. ahahahaatajfun nije glup, ali njegov populizam mi ide na kurac. strasno je koliko lupeta. od ove price o kladionicama mi se povraca.

Link to comment

Pandur dobar. Mislim, pojma nemam kakav je 'vako, ali pokušava da usmeri priču na nešto suvislo (a ne na pojedinačne bizarne slučajeve), i daje razumna i operativna objašnjenja (ne "društvo je krivo").

Link to comment

Da im kažem da treba proterati "vaspitanje" iz školskog sistema? I da maloletnici treba da mogu da piju i puše i lako se drogiraju? I da je korzo najveće sranje u svemiru? Pa da sebi navučem ovog pandura na vrat, da on meni objašnjava? Fala lepo..

Edited by Buck Naked
Link to comment

fascinirani ste covekom koji u kontekstu gej ljudi prica o "ambijentalnim vrednostima", i "valjda ce oni biti normalni kada ne budu stigmatizovani". priuceni karijerista. ali, i takav kakav je neuporedivo je bolji od gradonacelnika koji je, navodno, iskren.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...