Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

posle mnogo, mnogo vremena odgledah jednu emisiju u celini. moj utisak nedelje: strasno je kako je lose realizovana, tehnicki, ova emisija. skoro pa da nema razlike izmedju ove i neke koja radjena '92 na StB-u.sto nimalo ne umanjuje oljin jedinstveni sarm :P

Link to comment
posle mnogo, mnogo vremena odgledah jednu emisiju u celini. moj utisak nedelje: strasno je kako je lose realizovana, tehnicki, ova emisija. skoro pa da nema razlike izmedju ove i neke koja radjena '92 na StB-u.sto nimalo ne umanjuje oljin jedinstveni sarm :P
dobro, ne desava se bas svaki put, kao sinoc, da olja mora da zove reziju da se vrate na svoja radna mesta. za ono bi neko trebalo da je popio neki % kazne.
Link to comment
dobro, ne desava se bas svaki put, kao sinoc, da olja mora da zove reziju da se vrate na svoja radna mesta. za ono bi neko trebalo da je popio neki % kazne.
Nece nece jer kinta kasni mala je i resursi su "nategnuti" tako je to SEKA udara <_<
Link to comment
  • 1 month later...

Evo ga.. Da li znate gde je vaše dete?Gosti: ministar prosvetni, Đilas Tajfun, i neki pandur u uniformi. Tema, deca se drogiraju, piju, puše, tuku, kockaju, zlo i naopako. I, već u četvrtom minutu je krenulo sa korzom i igrankama, kako se nekad znao neki red, a sad je poremećen sistem vrednosti.Kako je meni to licemerno, pa ja reči nemam.

Link to comment
Evo, spomenut je neki od foruma..
Pa jeste! Sta ti mislis, kako na decu (koja citaju ovaj forum) utice onaj topik o seksualnim pomagalima? Plus topici na kojima se pominje rekreativno uzimanje droga (radi zabave), u pozitivnom svetlu, konzumacija alkohola, zatim razni gay topici, itd.Gde ti je nestao sistem vrednosti? I u opste, gde je porodica kao institucija? Gde su porodicne vrednosti?angry.gif
Link to comment
Ako se još jednom dogodi da u Pioniru koji je gradski objekat neko napadne i prebije pandura, dok sam ja gradonačelnik tu se više neće igrati.
Ko stavi nogu na travu u Engleskoj, 3 godine zatvora...
Link to comment
Pa jeste! Sta ti mislis, kako na decu (koja citaju ovaj forum) utice onaj topik o seksualnim pomagalima? Plus topici na kojima se pominje rekreativno uzimanje droga (radi zabave), u pozitivnom svetlu, konzumacija alkohola, zatim razni gay topici, itd.Gde ti je nestao sistem vrednosti? I u opste, gde je porodica kao institucija? Gde su porodicne vrednosti?angry.gif
Ja sam oduvek bio za to da deca šmrču kokain, ali samo sa golih guzica jedni drugima! Da se ne otuđe pred tim kompujkterima..
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...