Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

pita Prokic ovog majmuna od analiticara "shta je zlurado u politici LDP-a, ajde recite 1 stvar?" a ovaj odgovara "trebala bi nam cela emisija za to" :Hail: jebem ti novusrpskufashistickumisao :Hail: Prokic iskren i direktan kao i uvek...
Prokic ne moze a da ne ispadne kriminalno glup gde god se pojavi. Cim neko iole krene da mu kontrira stavovima, covek se do maksimuma pogubi. Ovaj detalj izmedju njega i Vukadinovica, apsolutno ne govori o njegovom spustanju tesko antipaticnog dssljupca. U ovoj crnoj trojci Vuk Jeremic mu cak dodje i kao osvezenje.
Link to comment
Prokic ne moze a da ne ispadne kriminalno glup gde god se pojavi. Cim neko iole krene da mu kontrira stavovima, covek se do maksimuma pogubi. Ovaj detalj izmedju njega i Vukadinovica, apsolutno ne govori o njegovom spustanju tesko antipaticnog dssljupca. U ovoj crnoj trojci Vuk Jeremic mu cak dodje i kao osvezenje.
1bold: govori o poremecenom umu Vukadina koji kao pol. analiticar mora da drzi neki nivo, a ne da otvoreno vredja celu (parlamentarnu) stranku...2bold: ja bih se zapitao da sam na tvom mestu?!?! ili si mozda zaboravio postupke dragog ti ministra?...
Link to comment
1bold: govori o poremecenom umu Vukadina koji kao pol. analiticar mora da drzi neki nivo, a ne da otvoreno vredja celu (parlamentarnu) stranku...2bold: ja bih se zapitao da sam na tvom mestu?!?! ili si mozda zaboravio postupke dragog ti ministra?...
Prvi bold; ne branim ja Vukadinovica. Samo covek je skroz uhodan sa svojim zvakama, a buduci da mu je LDP jedna od omiljenijih tema, ne sumnjaj da bi taj do sutra znao da drzi tirade o "zluradosti".A ovo za Jeremica ne znam o cemu govoris? Meni je Jeremic kao pojava antipatican. Odaje utisak zalizanog strebera kojeg je sudbina odredila da jednog dana bude ozloglaseni pedofil. Ali sa aspekta onog sto se dalo cuti, u pomenutom trojcu, covek zvuci najrazumnije.Ili je to Prokic koji govori o ljudima koji ne zele da dodju u Srbiju zbog ministra inostranih poslova, a kada mu se postavi konkretno pitanje za ime osobe koja nije zelela da dodje, on zabaguje, i ne moze da se seti ni imena ni funkcije :lol: Mislim, lik je skroz neozbiljan.
Link to comment
Ili je to Prokic koji govori o ljudima koji ne zele da dodju u Srbiju zbog ministra inostranih poslova, a kada mu se postavi konkretno pitanje za ime osobe koja nije zelela da dodje, on zabaguje, i ne moze da se seti ni imena ni funkcije :lol: Mislim, lik je skroz neozbiljan.
cela stranka je skroz neozbiljna. ja sam do sad "zatvarao nos" i zaokruzivao ldp a od sad cu verovatno morati kao devojcica na strelistu, da nanisanim, zatvorim oci, "opalim".
Link to comment

Jaoj ne, o školi.."učitelj je majka"... joj, idiota.a ova new age psihološkinja brani mladića od škole.. "deca ne proizvode agresiju".. joj, idiotkinje.ajmo dalje..

Edited by Buck Naked
Link to comment

Bila pre neki dan na PTC-u emisija sa istom temom, kod Olivere Kovacevic. Ovaj "drug sa ucenicima" je bio i tamo, cini mi se.

Link to comment
a ko su gosti? srbu prepoznajem.
- zamenik ministra prosvetnog, zadužen za inspekciju- učitelj koji sebe hvali i koji je drug sa učenicima- ona psiho ludaja što je isto redovna i što brani neiskvarenu decu od svega pokvarenogSrbijanka odlična. Edited by Buck Naked
Link to comment
- zamenik ministra prosvetnog, zadužen za inspekciju- učitelj koji sebe hvali i koji je drug sa učenicima- ona psiho ludaja što je isto redovna i što brani neiskvarenu decu od svega pokvarenog
nikako da vidim ludajubrka slici dusku mihajlovicu
Srbijanka odlična.
netacno. :P
Link to comment

Dobro, malo lupeta o vaskolikom Društvu koje tera na nasilje, i sanja Petra Lukovića, ali onako.. meni korektna.Edit: u stvari, ja volim te nadrkane i grube ženskinje što na iste ne liče.

Edited by Buck Naked
Link to comment

Srbijanka jedina normalna... Ovi ostali, majko mila...Učitelj sebe toliko hvali... kad god otvori usta, ja doživim transfer™...A lujka izgleda ne shvata da se današnja deca, ponašaju malo drugačije nego deca iz njenih knjiga...Brka, pravi administrativni radnik... Prekinuo grudvanje, da se deca ne povrede... :lol:...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...