Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Ljilja sanja Peru u vidu nocne more! :lol:
Ja čuo da Smajlovićku zaista veoma lično pogađa sve to Perino o njenim sisama, i da je to ovaj čuo, i da baš zato toliko insistira na tom poprsju :lol:
Link to comment

draga antonela :rolf::rolf::rolf: p.s. cekajte, jel i ovaj maric bio slobin propagandist? znam da je radio za karica, ali nemam pojma sta je radio devedesetih. tad sam bio mladjan momak ja.

Link to comment
draga antonela :rolf::rolf::rolf:
:lol:
p.s. cekajte, jel i ovaj maric bio slobin propagandist? znam da je radio za karica, ali nemam pojma sta je radio devedesetih. tad sam bio mladjan momak ja.
Marić je (bio) zli brat blizanac Vanje Bulića.
Link to comment

Večeras, samo za druga Mušarafa, na utisku nedelje, njegovi najomiljeniji likovi:

Gosti Utiska nedelje su Vuk Jeremić, Nenad Prokić i Đorđe Vukadinović.
Ko ima živaca, neka gleda... Pa nek' prepriča ostalima... Edited by radisa
Link to comment

djordjije ne izlazi iz dupeta dsa. shvatio je da se slabo pojavljuje u medijima od kada je voja puko, pa resio da se vrati u velikom stilu.

Link to comment

pita Prokic ovog majmuna od analiticara "shta je zlurado u politici LDP-a, ajde recite 1 stvar?" a ovaj odgovara "trebala bi nam cela emisija za to" :Hail: jebem ti novusrpskufashistickumisao :Hail: Prokic iskren i direktan kao i uvek...

Link to comment
djordjije ne izlazi iz dupeta dsa. shvatio je da se slabo pojavljuje u medijima od kada je voja puko, pa resio da se vrati u velikom stilu.
Pa navikao čovek da bude u nečijem debelom crevu i živi od odpadaka iz istog... Presušilo u DSS-u, pa našao novo mesto... Uvlačiće se taj i LDP-u, ako dođu na vlast...
Link to comment
Večeras, samo za druga Mušarafa, na utisku nedelje, njegovi najomiljeniji likovi:Ko ima živaca, neka gleda... Pa nek' prepriča ostalima...
stigoh na sam kraj, vučina opušteno, objasnio svima ono oko kosova i tako to...cenim da nisam mnogo propustio?
Link to comment

pre toga je pričao o viznoj liberalizaciji i ostalim veličanstvenim uspesima spoljne politike srbije.pored ove dvojice, vučina je dominirao.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...