Jump to content
IGNORED

R.I.P.


Parsons

Recommended Posts

11 minutes ago, namenski said:

Ne kazem da nije, ali u SFRJ nije bio obelezavan desnicarenjem: glavna Delon tema u SFRJ bila je takozvana afera sa nikad resenim ubistvom navodnog Delonovog telohranitelja Stevana, Stevice Markovica...

Afera jeste isla dosta visoko,cak do Pompidou-vih, eksploatisana je u stampi buduci medijski socnatm, sex, ucene, taj rad...

A odrazila se na SFRJ kulturni i sire milje, posto je Stevan Markovic promovisan u jednog od prvih, ako ne i prvog poslovicnog :isuse: momka sa beogradskog asfalta....

Pripadao je u svakom slucaju prvoj generaciji gastarbajtera iz privredne grane poznate kao kriminal...

Cudno, ne secam se da je i '90-ih, kada su eksplodirale UDB-a teme, Markovic bio povezivan sa pomenutom firmomtm...

 

decenijama je išla mantra kako srbi u parizu mogu da budu samo krojači, gangsteri ili fudbaleri.

Link to comment

ja nesto ne verujem u onu o pokojniku sve najbolje. sto je rekla beti dejvis kad je opanjkavala slavnu suparnicu posle smrti - ako je umrla ne znaci da se promenila. al to uglavnom zavisi od stepena licnog animoziteta, nekima oprastam a nekima ne. 

Edited by adam
  • +1 7
Link to comment

 

Predivna mi je bila. Kako je izgledala kao mlada i kako je ostarila prekrasno, boja glasa, način na koji drži cigaretu, profil, kosa, osmeh, šarm - sve.

Srećan put u večnost, Đina... :heart:

 

 

  • +1 2
  • Wub 2
Link to comment

Nigde je nisam gledao osim Night on Earth, ali dovoljan je bio i onaj jedan segment da mi baš ostane upečatljiva.

Link to comment
12 minutes ago, Milošica said:

Nigde je nisam gledao osim Night on Earth, ali dovoljan je bio i onaj jedan segment da mi baš ostane upečatljiva.

diva

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, Milošica said:

Nigde je nisam gledao osim Night on Earth, ali dovoljan je bio i onaj jedan segment da mi baš ostane upečatljiva.

bolje gledaj vise filmova nego sto forumasis, najizbiljnije, kreni sa glorijom

  • +1 4
  • Haha 2
  • Hvala 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
19 minutes ago, Milošica said:

Nigde je nisam gledao osim Night on Earth, ali dovoljan je bio i onaj jedan segment da mi baš ostane upečatljiva.

Glorija je divna isto, a možeš i ovaj romcom da pogledaš

 

 

 

  • Hvala 1
Link to comment
4 minutes ago, ToniAdams said:

bolje gledaj vise filmova nego sto forumasis, najizbiljnije, kreni sa glorijom

pa gde će da neđe preporuke? od desingerice i miljane kulić?

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...