Jump to content
IGNORED

R.I.P.


Parsons

Recommended Posts

moram da priznam da nisam ogledao nijedan njegov film a da mi je prva asocijacija na njega da je bio veliki kučkar koji je sve pse sahranio u dvorištu sa željom da i sam bude sahranjen među njima. 

 

koliko vidim i deca su mu keroljupci :heart:

Link to comment

prvi film sa njim "Les felins"

posle, "roko" pa nadalje. glumčina. u ono vreme on i belmondo su bili za opredeljivanje poput bitlsa i stounsa. doduše, moj prvi izbor bio je lino ventura.

DODATNI NAKLON ZBOG PASA.
 

 

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
16 minutes ago, MocaVukotic said:

Opevao ga je i rade jorovic kada prodjem selom misle da sam alen delon... 

 

Ja mislim da je u tu novokomponovanu poeziju usao iz narodnog  “sta mislis da si Alen Delon” kad neko uobrazi da je frajer :D

 

Realno toliko je bio lep da je cinjenica kao takva prihvacena u najsiroj populaciji. Ku’ ces vise, plebiscitarno prihvaceno.

 

Ova slika gore sa Romi Snajder.

Edited by Moonwalker
Link to comment
32 minutes ago, Sandens said:

 

 

dodjoh ovo da okačim

 

Pojam muške lepote i stila.

RIP

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Kampokei said:

Najupecatvljiviji mi je kod Melvillea, a Crveni krug mi je jedan od vizuelno najlepsih i uopste najdrazih filmova.

 

Skoro cela jedna Francuska koja je svojevremeno zavela Evropu i svet je nestala u poslednjih pet godina: Delon, Belmondo, Godard, Anna Karina, Jane Birkin, Françoise Hardy. 

 

Anouk Aimee takodje...Brizit je jos uvek tu, sve ih je nadzivela..

 

Mislim da je bas Delon jednom rekao da bi Brizit odavno izvrsila samoubistvo da nema novu svrhu i tu svoju borbu za zivotinje.

 

 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...