Jump to content
IGNORED

R.I.P.


Parsons

Recommended Posts

14 minutes ago, Sludge Factory said:

Zapravo interesanta i autenticna pojava, sa prepoznatljivim stilom pisanja dijaloga.

 

Treba li reci da znam Tesnu kozu i Vruc vetar napamet?

 

RIP 

 

Lepe godine i karijera. 

 

 

Ali i prepisivanja od sebe. Tek kad sam prvi put odgledao Visnja na Tasmajdanu, provalio da je dosta fora iz Tesne koze preuzeo iz Visnje.

  • +1 1
Link to comment
Just now, Jimmy Kowalski said:

 

Ali i prepisivanja od sebe. Tek kad sam prvi put odgledao Visnja na Tasmajdanu, provalio da je dosta fora iz Tesne koze preuzeo iz Visnje.

 

Tacno. Kao Majkl Man i Tarantino. :fantom:

Link to comment

Ceo opus volim, čak i ovaj "noviji".

 

Jeste mnogo toga na sličan kalup, ali mnogo dragih likova jbg :D

Link to comment

Kakve zivopisne likove je stvarao, kako je birao glumce, kako su to oni igrali... Rankic kao Kalabic i Popara, Radmila Savicevic kao Riska, Paja Trosak, Bisenija, Kokan, Cirko, cika Jezda...

Bukvalno TV trezor

Nadam se da je ostavio neke rukopise, da to neko doradi 

  • +1 3
Link to comment
11 minutes ago, hefaca said:

Kakve zivopisne likove je stvarao, kako je birao glumce, kako su to oni igrali... Rankic kao Kalabic i Popara, Radmila Savicevic kao Riska, Paja Trosak, Bisenija, Kokan, Cirko, cika Jezda...

Bukvalno TV trezor

Nadam se da je ostavio neke rukopise, da to neko doradi 

 

šta tek reći za antologijske likove šurde, boba, firge, soće, gige moravca, šojića, pantića...

  • +1 3
Link to comment

Pre nekoliko meseci sam zaspivao uz bolji zivot, vracajuci na jutarnji termin. Umesto da brojim ovce, brojao sam broj zivopisnih likova po epizodi. Ja ne vidim neki kvalitet u dijalogu, zapletu, radnji (mozda sam nestrucan), ali nesto genetski me vuce da netremice gledam scenu 78. put. Vec je urnebesno da starija Zorka glumi cerku Paji Trosku. Prva bracna noc Djose i Zorke u Luj XIV krevetu i coscenje glasa sampanjcem jutro posle 🤣🤣🤣

Scepana Scekica i Zazu mogu da gledam svaki cas... Sto nebuloznije, to bolje. To sto se svi likovi znaju, kao da Beograd ima 300 stanovnika 🤣 

  • Haha 1
Link to comment

Ali Jezicko odeljenje na podzemnom zilama, Ranc prokletih, Odeljenje deviznih stedisa, Munja trans, Kurcubic, Rapajic, Bulajic i Jataganac I njihov OUR 🤣🤣🤣

Sadasnji klinci ce ovako da se kunu u Smarasa i Bacu...  Napolju je (doslo) vucje vreme (kad krene melodija, bukvalno odem da se kupam I legnem da spavam, jer ponedeljak)

Link to comment
13 hours ago, Sandens said:

 

šta tek reći za antologijske likove šurde, boba, firge, soće, gige moravca, šojića, pantića...

 

Bob i Ujka Kosta.

 

Za Srećne ljude mu je trebalo suditi, tu sam negde i batalio.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...