Jump to content
IGNORED

R.I.P.


Parsons

Recommended Posts

29 minutes ago, Locust said:

Shelley Duvall :sad: R.I.P.

 

Shelley Duvall (Happy Birthday) | www.iwantyoumagazine.com/b… | Flickr

 

 

 

Baš sam nedavno po hiljaditi put gledao Shining, sjajna je bila, mada ju je Kubrik navodno dobro izmaltretirao na snimanju da bi postigao željeni efekat.

 

 

 

Link to comment
4 hours ago, Jeremija said:

 

 

 

Baš sam nedavno po hiljaditi put gledao Shining, sjajna je bila, mada ju je Kubrik navodno dobro izmaltretirao na snimanju da bi postigao željeni efekat.

 

 

 



Neki trpe a neki ne 
 

 

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, Jeremija said:

 

 

 

Baš sam nedavno po hiljaditi put gledao Shining, sjajna je bila, mada ju je Kubrik navodno dobro izmaltretirao na snimanju da bi postigao željeni efekat.

 

 

 

Zenu je ubila ta uloga. pocela joj opadati kosa. Kjubrik nagovarao ostatak ekipe da je ignorisu tokom snimanja kako bi izvukao max iz nje :dry: Scena na stepenicama (ne pretjerano zhtjevna, jel) ponavljana 60+x

  • Hvala 1
  • Tužno 2
Link to comment

Bio je deprimiran dobar deo života, ta deca-glumci se generalno jako teško snalaze u životu kad prodje slava.

Link to comment

Borila se kao lav... Sećam se da sam pre mesec-dva čitala kako prodajom ličnih stvari želi da olakša majci i da je pripremi za ono što sledi, što me je baš rastužilo.

  • Tužno 9
Link to comment

Meni je jako draga bila crna tinejdžerska komedija Heathers, u kojoj ona glumi jednu od bitnijih uloga.

Počivaj u miru, Šenon...

 

 

  • +1 1
Link to comment

RIP 

 

Tuzno bas! Beverli Hils je mojoj generaciji obelezio detinjstvo iako smo ga gledali jos u predpubertetskom periodu. 

  • +1 2
Link to comment

RIP Shannen, mojoj generaciji je bila poznata kao Prue iz Charmed. Bas sam se kao dete zaradovao kad sam cuo da snima Charmed Rewatch podcast sa ekipom iz serije. Očekivao sam da će na kraju pobediti bolest. 
 

:rip:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...