July 17, 2025Jul 17 Usik vs Dubious u subotu na Wembley stadionu.Malo ko daje vise od 30% sanse mladom Danielu.
July 20, 2025Jul 20 A i sta da se gleda,kao da su ovna stavili u koridu umesto borbenog bika.Usyk nije dzabe godinu dana teglio kettlebell od 40kg.20lb laksi ali isto sirok u ledjima i jednako debelog vrata kao Dubois i samim tim udara daleko jace nego u prvom duelu sto se i videlo.Ne znam da li buduci da je 39 ima vremena da omlati Parkera i zavrsi karijeru?
September 14, 2025Sep 14 1 hour ago, Zli Gli said:Kraford dobio i Kanela, 42-0Gledao sada mec i wtf ,Lara kad je ovo radio Canelu onda je bilo,vidi bezi od kontakta,Golovkin kad ga je punio jabom mnogo vise od Buda,a to je samo jab…Meni bilo malo blam sve ovo.
December 20, 2025Dec 20 59 minutes ago, napadaj said:Konačnohttps://x.com/HappyPunch/status/2002260346283737127Udario ga je maksimum sa 50% snage ,mozda malooo jace.
December 20, 2025Dec 20 Plašio sam se da će biti namešteno da makar izvuče nerešeno, ali izgleda da su se zadovoljili time da tek u šestoj prestane zajebancija. Izgleda da mu je slomljena vilica.
December 20, 2025Dec 20 1 hour ago, napadaj said:Konačnohttps://x.com/HappyPunch/status/2002260346283737127
December 20, 2025Dec 20 1 hour ago, askeladden said:Udario ga je maksimum sa 50% snage ,mozda malooo jace.Mene bi ubio
December 20, 2025Dec 20 Jebo me otac, moram da počnem da pravim selekciju zbog kojih stvari ostajem budan do 6.Jako kasno sam legao i setim se da ima meč i reko ajde da pogledam.Jebote. Je-bo-te. Toliko je sve fake da je bolno. Bukvalno znaš da će da traje meč 5, 6 rundi zbog svih tih miliona ljudi ispred televizora pa i ovih što su u stali. JP bukvalno beži oko konopaca, AJ je na nekih 20% želje da ga utepa, pa onda kao JP uleti u neki klinč, i tako tri runde, onda sam ugasio sprdnja bukvalno, da sam otišao tamo i dao neke nenormalne pare za prvi red osećao bi se kao najgluplji čovek na svetu,mada i ovih sat duže što sam ostao budan dok sam jedva gledao ne čine da se osećam ništa bolje.Jutros vidim knock out u 6. rundi, reko daj da vidim koliko su zaradili majke ti kad ono po 92 miliona?! Za OVO?! Na stranu borba ali taj JP je apsolutni mag biznisa i marketinga kako je uspeo da dođe do ovih cifara.Čudan je svet u kome živimo. Edited December 20, 2025Dec 20 by Mil@n
December 20, 2025Dec 20 Plus je boga oca ljudi ulozilo kintu na cde u prve tri runde da ga nokautira.
December 20, 2025Dec 20 23 minutes ago, Bogotac said:Plus je boga oca ljudi ulozilo kintu na cde u prve tri runde da ga nokautira.NepismenostDa ce da ga nokautira u prve tri runde
December 20, 2025Dec 20 23 minutes ago, Bogotac said:Plus je boga oca ljudi ulozilo kintu na cde u prve tri runde da ga nokautira.Paul Tyson je bio jasan pokazatelj gde ovo sve ide. Ako je neko uložio neke veće pare u knock out u prve tri runde to ide malo i njemu na dušu.Da je AJ navalio, mislim da bi ga u prvih 30 sekundi ne nokautirao već ubio.
Create an account or sign in to comment