Jump to content
IGNORED

Boks


Zverilla

Recommended Posts

Oči su mi ispale od zajebancije sa streamovima, nijedan nije potrajao duže od 2 runde. Šteta što ga Usyk nije dovršio u 9. rundi, epski meč u svakom slučaju :ziga:

 

Revanš u oktobru :jerry:

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, ducca said:

Oči su mi ispale od zajebancije sa streamovima, nijedan nije potrajao duže od 2 runde. Šteta što ga Usyk nije dovršio u 9. rundi, epski meč u svakom slučaju :ziga:

 

Revanš u oktobru :jerry:

 

Ja gledao na vipleqgue, neko je i ovde kačio, ni na sekund nije zabagovao.

Link to comment
44 minutes ago, kralj said:

Polomljena vilica.

uh to sigurno posle onog aperkata preko bloka, ludilo kakav je to bio udarac

Link to comment

Video sam kombinaciju iz devete runde, desna pa leva, ubistveno. Kako je groteskno kad se onolika gromada tetura po konopcima... 

 

Slabo pratim u zadnje vreme, jel to sad ukrajinac usao u heavy weight lineage, prvi posle lenoksa? 

Link to comment
15 minutes ago, ToniAdams said:

uh to sigurno posle onog aperkata preko bloka, ludilo kakav je to bio udarac

 

  • +1 1
Link to comment

dada taj, imao sam utisak da je usik ipak delom izblokirao, isto tako je vajta ugasio.

zapravo sramotno koliko pećinski trol kalkuliše.

Link to comment

Slicno je i tajson patosirao bastera daglasa koju rundu pre nego sto ga je ovaj pocepao

Link to comment
1 hour ago, kralj said:

 

Ja gledao na vipleqgue, neko je i ovde kačio, ni na sekund nije zabagovao.


Meni ti linkovi vode isključivo ka Aliexpresu koliko god puta da sam kliknio :sad:

Kapiram da nešto nisam radio kako treba ali je forum već bio down.

Link to comment
Just now, ducca said:


Meni ti linkovi vode isključivo ka Aliexpresu koliko god puta da sam kliknio :sad:

Kapiram da nešto nisam radio kako treba ali je forum već bio down.

 

Jeste, trebalo je istrpeti alieksprese više nego što je uobičajeno, ali kad sam pustio, nije ni jednom štucnulo.

Link to comment
1 hour ago, ducca said:


Meni ti linkovi vode isključivo ka Aliexpresu koliko god puta da sam kliknio :sad:

Kapiram da nešto nisam radio kako treba ali je forum već bio down.


ljudi vi to ne koristite ad blokere? možda vas je zezalo što ste hteli da link otvorite u novom tabu umesto u postojećem. mene je to zbunilo u trenutku.

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, kralj said:

Realno je sudija sprečio pobedu nokautom.

 

Ovo. Mislio sam da prekida meč, kad on ladno počinje da broji.

  • -1 1
Link to comment

Spektakl je koliko Usyk kontrolise dobro drzanje.Pozicionira telo i ruke i krece se unazad  i odbija Furyjeve zagrljaje.Mislim da je i udarcima u telo pri ulasku u prve tri runde disciplinovao Fjurija da se ne zalece ,a Ladja je pocela da tone  kad je Fury  skontao posle ofanzive od 3 do 6.da nece biti vesanja i drzanja i trolovanja meca vec se nastavlja ringispil i kontraofanziva Usyka dolazi.U 8 kako ga je pogodio levom pod oko i desnom raskrivario.9 je bila samo nastavak 8.Nesto sumnjam da ce Fury da juri revans 

Link to comment

Meni se čini da je Fjuri od 8. runde imao ozbiljnih problema sa okom. Potpuno se ugasio, rad nogu prepolovio, a oko je malo malo čačkao rukavicom.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...