Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Klara, da znaš samo kako ti zavidim…

 

Imao sam priliku da gajim mačku sa 7 mačića dok nisu dovoljno porasli da ih razdelimo, to mi je ostalo kao jedno od najlepših sećanja u životu 

 

image.thumb.jpeg.582e89802e6e87f6430edfebeb28f0bc.jpeg

 

Omacila mi se na krevetu… koji doživljaj 

Edited by braca
  • +1 1
  • Wub 8
Link to comment

Mnogo volim ovakav njihov vrhunac poverenja i opuštene sigurnosti, pa se omace čoveku nasred kreveta, na jastuku, u ormanu, ispod trpezarijskog stola...na, ljud, izvoli moje mačiće na dar! Ova moja se omacila ispred moje sobe dok nisam bila tu i jedino mene pušta blizu mačića, na ostale reži. :blush3: 

 

Prvoj mački sam pomogla da se omaci, ovu je zateklo i super se snašla, mnogo je brižna i pažljiva mama. Dok jede, na svake dve sekunde pogleda u njih.

Juče je bila mnogo smešna: stala sam na 5 minuta da popričam sa komšinicom i mačka dolazi, gleda u mene i značajno mjauče. Krene sama dva koraka, okrene se i mjaukne, signalizira da krenem za njom, hah. Mislila sam da je gladna, ali ne, ona me doziva da mi pokaže decu, hahhah.
Fazon, ''Alo, gospođa, mi ovde imamo ozbiljna posla, a ti brbljaš dva sata.''

Ili momenat kad me verno čeka da priđem mačićima i pripazim ih dok ona ode do toaleta. : D

Izabrana sam!

 

Mače protegne male roze šape, izbaci jezičak dok zeva, a ja umrem od sreće. Kao, jeeeeej, vidi te sićušne krvoločne prstiće, uradi to ponovo, mače!

 

f9b86270943ad7672cf65eec1da9a099.jpg

 

  • Wub 1
  • Haha 3
Link to comment

Meni se desilo da mi je mačka donela mačiće u krevet par dana pošto se porodila, budim se ja a oko mene pišti jedno 5 mačića, živ sam se prepao, da nisam neko prignječio,  gospođa izašla da proveri situaciju u kraju, vraća se posle pola sata, 45 minuta, pravo do mog kreveta i vraća mačiće u štak iza ormana. Inače sam odgajio bar desetak generacija mačijeg potomstva, mnogo lakše kad živiš u kući sa dvorištem.

  • +1 3
  • Wub 4
  • Haha 2
Link to comment
On 14. 8. 2024. at 13:43, slepa živana said:

ova mačka je svinja :lol:

 

 

ne volim ove fazone

kinezi opasno muče životinje zarad lajkova

Link to comment
54 minutes ago, mire said:

ne volim ove fazone

kinezi opasno muče životinje zarad lajkova

misliš da je u ovom konkretnom snimku nešto izvedeno na silu?

Link to comment
58 minutes ago, mire said:

ne znam, generalno su mi odvratni, kerove specijalno muče

ni ja to ne podnosim. ovo mi je delovalo spontano

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
2 hours ago, mire said:

ne znam, generalno su mi odvratni, kerove specijalno muče

Ne znam za ovaj konkretni video, ali ima toga sigurno... ne verujem da se ograničava na Kineze.

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...