Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Orange cats will rule the world!

 

Fire Elmo GIF

 

edit: Kako je osvajački, a suptilno damski, spustila šapu na vrata. 🥲

Edited by Klara
  • Wub 1
  • Haha 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Mali retard živi najbolji život na svetu, a bio je na par dana od smrti u jednom momentu pre dve i po godine. Nije svestan koliko ga je ukenjalo! :D

 

  • Wub 2
  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, Klara said:

Nije valjda pao sa ovog prozora? :o

 

Ma ne, nije bio prva mačka u kući, a mreža je bila postavljena pre nego što je i prva mačka došla u kuću, sa te strane je apsolutno bezbedno :)

 

Imao je FIP, ako znaš malo o tome, onda ti je jasno koliko je to zajebano i kolika je to borba.

  • +1 1
Link to comment
Posted (edited)
On 28. 6. 2024. at 16:35, Sokrat said:

Na moru smo, i samo se pojavila pred vratima 😍 Gladna je stalno (dobro, to nije iznenađenje ni za kućne mačke, a ne za uličnu) i za razliku od našeg mrguda ne bira šta jede i samo bi sedela u krilu i mazila se ❤️

spacer.png

 

Ridje su home cat material :wub:

 

Lude zabavne umiljate

 

Edip: zena i dete donele kuci pet macica bacenih kod SUPa, nisu ni progledali. Vec desetak dana ih cistimo i spremamo za udomljavanje, video u pripremi

Edited by Caligula
  • +1 5
Link to comment

Izgleda da je ona moja šargarepasta trudna. :lolol: Zapravo, i nije moja, pripada komšijama, ali se zalepila za mene i otišla od njene kuće, pobegulja.

Jutros spazih njen seksi stomačić...stoMAČIĆ, ju, odakle ti to, juče si bila mršava i malecka, ma maloletnica si bila, veće ti uši od glave.
Čekala sam pola dana, sve mislim, prase se prejelo. Ali jok, tačno ima neke pokazatelje da nosi mačiće: drema po ceo dan, mazna je, slona bi pojela, non-stop se kupa, naročito stomačić, malo joj ispod krzna vire sisice i šeta okolo kao da traži mesto gde će se za koji mesec omaciti. I danas popodne dođe njen momak, isto šargarepast kao ona, ali ogroman i zgodan: pojeo joj je hranuo, popio joj je vodu, liznuo po glavi i otišao.

Muškarci! :dry:

  • Haha 6
Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...