Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

47 minutes ago, renne said:

zašto?

Navodno vole da se provlace svuda, cesto zakace, u panici se lako udave ili slome vrat.  Nisam htela da izazivam sudbinu. Ionako smo je brzo uveli da bude skroz kucna bez izlazenja. 

Link to comment

ma to je urbana bajka, jedna od onih čuvenih

plus sve ove nove ogrlice imaju mehanizam da se otkače laku u roku od odmah u slučaju opasnosti

ako je mačka vani, i ne želite da uništava životinjski svet oko sebe, ona jednostavno mora da nosi zvonce

Link to comment
9 hours ago, renne said:

... i ne želite da uništava životinjski svet oko sebe, ona jednostavno mora da nosi zvonce

Zvonce kod mene je bilo ideja da ne uništava moju kožu sa leđa :D... hobi mu je skakanje na moje rame sleđa ali ne proceni uvek baš dobro visinu pa krene da klizi okačen kandžama niz kičmu. Bol i jeza istovremeno. A on još uvređen jer mu je ideja bila maženje kad se popne. Zvonce bi poslužilo da ga bar čujem kad prilazi sa leđa. 

Link to comment

Ako je suditi iz naseg iskustva, ni jedna ogrlica (dve različite marke, ukupno pet ogrlica) nije preživela vise od jednog cunjanja po okolini. Jos sam isla da ih tražim da ne bismo zagadjivali okolinu :rolleyes: I našla dve. One jednostavno spadnu relativno lako, sto je dobro ali onda nema svrhe. Pomirila sam se sa tim da ce muciti neku zivotinjicu ili pticicu  :/

Link to comment

Našli na terasi mrtvog mišonju.
Žena je ubeđena da je to delo mačka lutajućeg, ja tvrdim da bi joj ga on doneo na vrata da se pohvali....
I tako...



....shiit has hit the fan.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...