Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Mislim da su mi jutranji bol i utrnuće prouzrokovani jer se mačak nasloni svom težinom na stopala dok spavam. Nekad spava preko njih, to je kao teg od 7-8 kg.

 

Jedini spas mi je da namažem noge nekim jakim mirisom, onda neće ali me gleda pun jada i besa.

Edited by halloween
  • Haha 3
Link to comment
6 hours ago, halloween said:

Mislim da su mi jutranji bol i utrnuće prouzrokovani jer se mačak nasloni svom težinom na stopala dok spavam. Nekad spava preko njih, to je kao teg od 7-8 kg.

 

Jedini spas mi je da namažem noge nekim jakim mirisom, onda neće ali me gleda pun jada i besa.

 

Spavaj nemirno pa ce da se presele kod bolje polovine. Works for me.:D

Link to comment

Мене мачак ноћу буди да га пустим напоље, претпостављам да се олакша. Прво мјауче подно кревета, онда ме удара шапом по руци и на крају ми се попне поред главе и мјауче. А спава по разним креветима код ногу, то смо га научили. И неће више кроз прозор да изађе, него морам да му отворим врата. Током лета је сам излазио јер су прозори били отворени, а сада јок. 

А током дана спава и не помера се. Углави се на неко од омиљених места, ми идемо долазимо причамо, чује се тв, он се не помера. Е онда се отворе врата фрижидера, и он је ту...

 

Ово му је премија када се увуче у собу коју користимо као оставу/ гардеробу и у којој увек има чистог веша. Највише воли чисти веш...

 

2020-10-30 10.58.44.jpg

  • Wub 3
  • Haha 2
Link to comment

prikazali su pre dva dana na dnevniku kratak snimak, evo baščaršije prošle noći, kad je uveden policijski čas... nigde nikog, samo mačke šetaju. gospodari svemira.

  • Haha 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...