Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

@Vasa: Vidi, ne znam šta da mislim jer je nisam video na nogama. U ležanju izgleda kao i svaka druga zdrava mačka. Videću danas kad se vratim kući, ako je zateknem.

 

@aram: htedoh napisati da ću proveriti da li se istuširala, fenirala, sredila nokte... Ne bi me čudilo, kako je krenula.

Edited by Tale
Link to comment

nije da mracim, ali da li ta macka deluje zdravo?

 

Htedoh bas pitati isto, da li reaguje ikako, da li ste probali da joj date vodu ili hranu? Ako je sve u redu sa njom onda joj prija vasa terasa :)

Link to comment

Nemojte da mračite, već sam smislila objašnjenje (verujem da 90% ljubitelja mačaka misli isto) kako ničije mačke, kad im dosadi živod vagabunda, nakon minuciozne procene same odaberu kod koga će im biti lepo.

Link to comment

Nemojte da mračite, već sam smislila objašnjenje (verujem da 90% ljubitelja mačaka misli isto) kako ničije mačke, kad im dosadi živod vagabunda, nakon minuciozne procene same odaberu kod koga će im biti lepo.

 

Naravno, ne bi se zavlacila medju ljude da je bolesna nego bas suprotno.

 

Ipak treba pogledati da li jede i pije, a ne sumnjam da je Tale dobar domacin.

Link to comment

Nije tu.

 

Stariji klinac prijavio da ju je nahranio jutros i otišao u školu. I njemu je delovala zdravo i kako treba.

 

Videćemo večeras, možda se vrati na konak.

Link to comment

gospodjica starabak se potpuno opustila, sto se vidi na slikama. idem danas po drugaricu, malo mi je frka da se ne povuce ponovo, ali stomak kaze da ce sve biti ok.

 

.image.jpgimage.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...