Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

moja macka je imbecil. vec jebenog cetvrtog ili petog misa mi donosi u kucu u toku leta, pusti ga da pobegne i onda ga ja ubijem (ili humano posto ga ona izranjava ili kao malocas - nehotice u pokusaju spasavanja). muka mi je vise da ubijam male misice zbog ovog degenerika :cry:

Pripitomite miša

Edited by renne
Link to comment

moja macka je imbecil. vec jebenog cetvrtog ili petog misa mi donosi u kucu u toku leta, pusti ga da pobegne i onda ga ja ubijem (ili humano posto ga ona izranjava ili kao malocas - nehotice u pokusaju spasavanja). muka mi je vise da ubijam male misice zbog ovog degenerika :cry:

fun-cat-picture-ungreatful-human-it-was-

cat%20-%20mouse%20gift-3.jpg?m=130771697

Edited by Zavrzan
Link to comment

ma sve ja to znam. nego u praksi njoj mis uvek smugne negde u kuci (cesto i pre da ga ja uopste vidim) i onda samo vidim da je fiksirana na neko mesto i znam kolko ima sati.

 

uh, ja bih stvarno voleo da sam taj covek i da mi prva asocijacija na misa nije zaraza :(

Link to comment
  • 3 weeks later...

Nadam se i ja. U svakom slucaju ne cekaj vec odmah kreni sa obilazenjem kraja i raspitaj se da li ga je neko video. Valjalo bi i da po kraju okacis obavestenja sa opisom macora.

 

Ja sam mog kretena posle sedam dana nasao u susednom dvoristu. Trebalo mi je jos 15 dana da ga uhvatim i vratim kuci.

 

Sa druge strane umeju oni da odu u visednevnu svaleraciju kad namirisu zenku u teranju. Tad ne misle ni na kucu ni na hranu ni na vodu.

Edited by katamaran
Link to comment

VRt7ve.jpg

 

ovoj maci treba novi dom.

 

zove se šapa, ima godinu dana i sterilisana je, rase maine coon.

 

dosadasnje gazde nazalost nisu u mogucnosti da je zadrze. ako ima zainteresovanih, javite se na pm

 

i evo je kod mene od petka. jos je malo u frci, ali se polako opusta, dozvoljava da je mazim, prilazi oprezno, nasla je mesto za spavanje, omiljeno bilo i dzeronimu :) mekana je neverovatno, dobrica milion gradi a najlepse je sto pored maukanja ispusta i neke zvuke koje bas ne umem da opisem. 

 

ne mogu da je uhvatim normalno da slikam, uskoro ce valjda i to.

 

photo1_zpse06250c0.jpg

 

a za vikend bi trebalo da joj stigne i drugarica, taman da se jos malo opusti.

 

CAM00110_zpsf8c5185a.jpg

Link to comment

Izađem po mraku na terasu da raširim peškire, u nekom trenutku izgubim ravnotežu i spustim ruku na stolicu da se pridržim. Uspravim se i raširim i poslednji peškir i tek onda shvatim da sam nešto video na stolici:

 

 

 

Pitao je šta radi tu, uključio svetlo, nije odreagovala ni malo. Niti se zbunila niti uplašila niti je uopšte interesuje šta, sada već mi, radimo na terasi.

 

Pustili smo je da spava, videćemo da li će i sutra biti tu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...