Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

palo je prvo kupanje  :0.6:

 

i starija mi od danas dozvoljava da je mazim 

mada mi i dalje njihova "igra" deluje pregrubo pa je prekidam

 

a mala je dosadna ko stenica, da može u usta da ti uđe ušla bi

Link to comment

juče u toku utakmice zvoni telefon, neka žena hoće časove za ćerku. super, dogovorimo se za danas u 10, ja odem al stignem malo ranije, pa se šetam oko zgrade. i sad, čujem mjaukanje al ne vidim odakle dolazi, pogledam gore, a ono mlad mačak sedi na drvetu i kuka, gleda on mene, gledam ja njega, ne mogu da mu pomognem nikako. skupiće valjda hrabrost da siđe kad ogladni.

 

odem gore na čas, vidim i oni imaju mačka, ogromnu sivu mrcinu :)

na pola časa, dolazi majka s posla, i kreće u akciju, kaže maca od juče popodne sedi na drvetu i mjauče. zvala je i vatrogasce i komunalce, niko neće da pomogne. pa smišlja ko ima merdevine i kako prići maci. dva tri puta se pela gore po neke stvari, na kraju kaže nama dvema ajte i vi dole, i uzima veliki čaršav.

 

a dole komšija na merdevinama i poštar pokušavaju da je skinu s drveta. mi smo stale ispod i raširile čaršav, da tu padne. na kraju je nesrećni komšija morao da se penje na drvo, i nekom štapinom da pokuša da je izgura sa grane. i uspeo je nakon par minuta, i maca je pala pravo na čaršav, i sišla dole nepovređena :)

posle se malo mazila tu s okupljenim ljudima, pa ju je ova žena ponela gore da je nahrani. tj njega, pošto je muškić u pitanju, prelepi crno-beli mačak.

možda i ostane kod njih zauvek :wub:

 

i eto, idem s časa s kezom na licu, ljudi me gledaju ko da sam poludela :)

Link to comment

Crnobeli ogroman mačak sa žutim očima drema pozicioniran pored sanduka za sladoled na stajalištu Zlatiborska  #318 u Prvomajskoj, Zemun, bus 15, 18, 78. Čini mi se da ima 5-6 godina, po rečima prodavačice došao je tu pre 10-ak dana. Izuzetno je negovan, miroljubiv prema ljudima i psima, verovatno je živeo u dvorištu, odlutao pa se izgubio. Hrane ga svi iz ulice, bira granule, jedne hoće- druge neće. Uživa i boli ga dupe što sad neko crkava za njim. Kad je zevnuo, ustuknula sam nazad. Prodavačica kaže da bi ga predala odgovornom vlasniku. Možda znate nekog ko je izgubio ovakvog mačka, pa javite. Ako udomljavate, više je za dvorište. Zaboravila sam da ga fotografišem.

Edited by halloween
Link to comment

moja macka je imbecil. vec jebenog cetvrtog ili petog misa mi donosi u kucu u toku leta, pusti ga da pobegne i onda ga ja ubijem (ili humano posto ga ona izranjava ili kao malocas - nehotice u pokusaju spasavanja). muka mi je vise da ubijam male misice zbog ovog degenerika :cry:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...