Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

jer postoji nesto za namazati na macku, da se od nje ne dobija alergija? keva ima problem sa tim, pa postoji realna mogucnost da zver nastavi karijeru kao frilenser, pored kontejnera.

Link to comment

Ne postoji. Ali postoje lekovi koje majka može da uzima + uz redovno rigorozno usisvanje + četkanje mačke + ne dozvoljavanje mački da se penje na krevet na kome alergična osoba spava mogu da se znatno ublaže simptomi i može se živeti sa time.

Link to comment

Ne postoji. Ali postoje lekovi koje majka može da uzima + uz redovno rigorozno usisvanje + četkanje mačke + ne dozvoljavanje mački da se penje na krevet na kome alergična osoba spava mogu da se znatno ublaže simptomi i može se živeti sa time.

ok, hvala, jedino je problem sto keva nece da uzima te lekove... i macka je u stanju da provede citav dan planirajuci kako da smugne i uvali joj se u krevet. mada, sa druge strane, nije ni alergija bas mnogo jaka.

 

a uzmi je ti miraleme bre 

đe će ti duša

ma dobro bre, sigurno je necemo izbaciti. u krajnjem slucaju u je odneti u holandiju. ili odneti krisom kod filbija, oni sigurno nece primetiti jednu macku viska.

Link to comment

jebote znas kolko to smrdi?

 

mada, nek se navikne macka, ko je jebe.

ko sto se onaj jadan pas navikao na tebe.

 

mislila sam u svakom slučaju je uzmi, ne u krajnjem

za sada je keva ne bi ni dala, al videcemo kako alergija napreduje.

Link to comment

Narandžasti mačak koji je bio i kod mene kao sasvim mali pa vraćen u dvorište, prati mog oca kad krene negde van kuće pešice. Ne ide odmah za njim, ali kad vidi da ga nema nazad, u roku od 2 min ga sustigne. Ne odustaje i kad se baš dosta udalje od kuće, prepešače zajedno 5-6 km tokom dana, ako ne i više.

Link to comment

Istraumirao sam macke. Prvo su panicno zbrisale na tresnju kad sam se pojavio sa zidarskim merdevinama da bi minut kasnije dozivele novi sok kad sam se pojavio u njihovom carstvu na krovu :)

Link to comment

Kod mene prizemna priča, ali imam drvo kajsije u dvorištu. Visoko, jer ne umem da orezujem grane. Daklem, moje mače, koje nema ni godinu dana, Alonza nestašna i hrabra,. popne se na vrh krošnje, za pticama, malo posedi i kad shvati da ne ume da leti, i da su ptice nedodirljive,  krene nazad. I siđe sa drveta. I navali na hranu. :fantom:

Link to comment

Kod mene prizemna priča, ali imam drvo kajsije u dvorištu. Visoko, jer ne umem da orezujem grane. Daklem, moje mače, koje nema ni godinu dana, Alonza nestašna i hrabra,. popne se na vrh krošnje, za pticama, malo posedi i kad shvati da ne ume da leti, i da su ptice nedodirljive,  krene nazad. I siđe sa drveta. I navali na hranu. :fantom:

http://blutube.policeone.com/videos/935358352001-cat-in-tree/   :P :fantom:

david-graf-tackleberry-police-academy-1.

Edited by Zavrzan
Link to comment

Macke Rodosa :)

 

 

   

14844832119_b09cf969b0.jpg

 

15028251261_12f58f2beb.jpg

 

15008315746_b232b88948.jpg

 

15030934122_538ff94c5f.jpg

 

14865162797_a2503405ab.jpg

 

15028711846_de6b6c32d6.jpg

 

14865041310_12471c1a36.jpg

 

15051363012_019ae1c66f.jpg

 

14844599780_eec435bcb4.jpg

 

 

15048653281_85da762904.jpg

 

Ovaj nema ispod 10kg, ogroman macor.

 

 

 

Na svakom koraku se primeti koliko su macke u Rodosu dobrodosle zivuljke. Svaka ulicica je puna raznih posuda za vodu i hranu, setkaju se po radnjama i restoranima ko prave bez bojazni da ce ih iko izbaciti. Prava macija uzivancija :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...