Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Upravo se ponovo upoznajemo. Ovaj drugi macor je prilicno izbezumljen otkad smo ovoga doneli kuci. Povratnik je spavao mirno kod mene dok ovaj drugi nije stigao do vrata i mjauknuo. Malisa odjednom pravi uzasnutu i prepadnutu facu al sam ga brzo smirio.Rekoh daj da probam sta ce da budePrvo su obijica bili ko na iglama ali silno zainteresovani jedan za drugog. Uz mazenje obojice relaksirali smo situaciju. Malo su mirisali glave jedan drugom ali je ovaj stariji njuskao i dole junosu.Polako su se smirili i vratili na odnos jako slican pre nestanka. Jedino ovaj moj stariji vecito erotski uzbudjeni kreten brze bolje pokusava opet da ga siluje <_<Nisam hteo vise da ga pustim da ga smara i pretila je svadja pa sam izbacio manijaka iz sobe. Ovaj mali je malo bio u frci kad mu je dosao stariji ortak ali se videlo da ga prepoznaje i da mu je ipak drago sto ga vidi.Bice to ok ali iz vise razloga moram da sterilisem obojicu.Steta samo sto je ova moja prijateljica odustala od ideje da napravimo macije orgije pa da i moji i njena macka odu zajedno na sterilizaciju. Njena macka zivi sa kucetom u stanu i stalno je u teranju. Sterilizacija joj je neminovnost ali ju je odlozila. Ima zena frku pa samo odlaze.Povratnik spava i proteze se dok ga mazim :)

Edited by katamaran
Link to comment

uh, katamaran, baš je bilo napeto. veliki :Hail:a sad malo ja. :(u stanu mi je maca koja je i inače često tu, takoreći polukućna-zgradna mačka. naša je, ne ide nigde dalje. pisala sam već da smo imali i prijavu komunalnoj inspekciji jer se brinemo o njoj i njenoj majci.uglavnom, danas je nema. izlazim jenom, drugi put, treći... nema je da šmugne kroz noge i uleti u stan. ufrkam se kad je pao mrak i siđem da detaljno pretražim podrum i imam šta da vidim- leži na nekoj širokoj cevi koja ide dvadesetak cm od plafona i gleda me. neće da skoči. nekako je svučem, da ne detaljišem, i vidim da se jedva oslanja na zadnje noge. na jednu tu i tamo, a na drugu ne spušta i na njoj ima ranicu. u stvari, nisam sigurna, nisam mogla da procenim, neće da hoda.kad sam je donela u stan, zavukla se između plakara i zida, posmatra i prede(!) i liže se uglavnom po povređenoj nozi. nije htela vodu ni hranu, samo je malo lizala jogurt i to kad joj podnesem pod nos.ne znam od kada je povređena, moglo bi biti i od sinoć kad je otišla od mene. ne znam ni kako je povređena.uglavnom ostaće ovde noćas i nadalje sigurno, pa me znanima ima li nešto što mi preporučujete da radim. intuicija mi govori da je pustim da se liže i da odspava, da je ne diram dok ima potrebu da se zavlači i sakriva, a da joj za par sati ponudim nešto lepo da jede.šta da radim kad je spopadne da ide u wc?baksuzčić jedan, valjda će biti dobro.

Link to comment
Saga sa srecnim krajem. :thumbup:
Mogu dve trilogije duze od LOTR da snimim :)@ Stormy pokusaj da procenis koliko su ozbiljne povrede. Ja bih joj stavio hranu i vodu blizu i pokusao da je smirim glasom i eventualno mazenjem.Moguce da se tukla sa nekom mackom. Koliko sam citao ovih dana to ume da bude nezgodno jer se maciji ujed skoro po pravilu inficira.Nadam se da ce sve biti ok i mislim da je najgore proslo.Komsijama koje prijavljuju komunalnoj zelim jednu omanju najezdu miseva.
šta da radim kad je spopadne da ide u wc?
Ostace u kuci? Isti cemo problem imati jer ovaj moj mora da bude zatvoren 4 dana a uvek je isao u wc napolju. Meni ce prijateljica doneti neki posip pa se nadam da ce bar deo "poklona" zavrsiti tu. Gde god obavi posao oprace se. Samo kad se vratija Shime Edited by katamaran
Link to comment

ne bih da te plasim ali macke predu i kada su povredjene, video sam to svojim ocima. takodje, macke maskiraju simptome bolesti i povreda. ona moze biti i malo ozbiljnije povredjena nego sto si ti laicki u stanju da vidis.vidi ti do sutra sta je i kako je, ali mislim da je ovo slucaj za veterinara, cim odbija vodu i hranu.izvini sto mracim, ali jedna od mojih macaka je uspela da pre oko mesec dana obori knjigu od 2 kile na stakleni sto i padne u staklo. probila je trbusnu duplju, a ja to nisam ni video, posto se mazila i prela :isuse: tek posle sat vremena sam video sta je i kako je i odveo je na hitnu operaciju koju je pregurala sa flying colors,

Link to comment

u, jebote. :ph34r:hvala, dobro je da znam da obratim pažnju. (mislim, obraćam pažnju, stalno je zagledam, ne dam joj mira.)sad ću da se raspitujem gde sutra da je nosim.

Link to comment

katamaran, danima pratim ovu sagu, bas mi je drago da se bednik vratio kuci. stormy, ako zelis, mogu da ti posaljem na pm kontakt veterinara koji je dostupan i subotom uvece. slazem se sa dabovicem da je stvar ozbiljna ako odbija i vodu i hranu. drzim fige da nije nista sto ne moze da se resi.

Link to comment

hvala, dečak kejt, ali nisam iz bg.sad je jela piletinu. vodu nije pila, ali uzela je malo jogurta pre sat vremena. izašla je iz svog 'skrovišta' da bi jela, pa se vratila. definitivno je nešto sa zadnjom desnom nogom.

Link to comment
hvala, dečak kejt, ali nisam iz bg.sad je jela piletinu. vodu nije pila, ali uzela je malo jogurta pre sat vremena. izašla je iz svog 'skrovišta' da bi jela, pa se vratila. definitivno je nešto sa zadnjom desnom nogom.
ako si u beogradu, veterinar za moje kučke i mačke je u "enjub" bloku na nbg, na ćošku koji ne gleda na ulicu. dobri su.
Link to comment

nisam ni blizu beograda.rekla sam već- maca je jela piletinu. nešto kasnije je pila vodu. onda je krenula ka ulaznim vratima, pa sam je nosila napolje. ne znam da li je obavila šta je imala, mračno je, ali pozu je zauzela kao da jeste.šećkala je po travi i onda je naišao neki lik koji je glasno pričao na telefon. utekla u ulaz, ka podrumu, kao da joj nije ništa. sad spava. obećala sam sebi da je neću više čačkati. nadam se da ćemo imati mirnu noć.hvala vam svima. :)

Link to comment
ako si u beogradu, veterinar za moje kučke i mačke je u "enjub" bloku na nbg, na ćošku koji ne gleda na ulicu. dobri su.
Magaš? izvinite zbog reklamiranja, ali me baš briga :) čovek je majstor, verovatno i najbolji vet u Beogradu.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...