Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

Moj mackonja (vidi mu se samo njuska) i divljakusa koju je zaveo

 

romeo.jpg

 

u medjuvremenu smo i nju pripitomili ali bi to tesko islo da mala nije toliko zaljubljena.

Link to comment

jel zajebavas da drkaju ljude ako pas udje u vodu?

 

sta rade kada u vodu udje napusten pas, koji je cipovan na grad? jel kazne grad? kazne malo sutra. tako da koga zajebavaju slobodno neka im to kaze, kao i za kenjanje, setanje bez povodca i sl.

Link to comment

ma ne smeju ni da te pipnu, ni tebe ni psa. retka drzava u kojoj neka drzavna parasluzba pokusa da oglobi, pa ako prodje prodje, a ako ne prodje, mogu da se slikaju. zoranah drzava, magla.  

Edited by Aće
Link to comment
cmrlj, vidju cuda nisu te apsili na adi? jel zamrla komunalna sa krajem sezone kupanja?

mislim da zabrana vazi samo tokom sezone, a mozda smo samo imale srece. a sta sad i da brane, od koga i za koga?!

 

jel zajebavas da drkaju ljude ako pas udje u vodu?

 

sta rade kada u vodu udje napusten pas, koji je cipovan na grad? jel kazne grad? kazne malo sutra. tako da koga zajebavaju slobodno neka im to kaze, kao i za kenjanje, setanje bez povodca i sl.

 

ja je vodila za njen rodjendan na kupanje, al sam imala staze takve da me ne provale. i sve bilo dobro dok kuca odusevljena nije pocela da laje od srece i uzbudjenja, pa ih prizvala:D oko natezanja sa njima imam iskustva, ne vole uniformisana lica, a ni ostali nesigurni muskarci, u zivotu kao i na forumu, kada se zensko pravi pametno. moje je da trepcem i da se slazem.

Mene su jednom prozivali jer je Duško uleteo u vodu, pre početka sezone. Biranim rečima smo se objasnili™.

 

Od te zajebancije je dobio upalu uha, gljivičnu.

meni veterinar savetovao da joj turim tampone od vate u usi kad pliva, pa ja tako.

Edited by cmrlj
Link to comment

Mene su jednom prozivali jer je Duško uleteo u vodu, pre početka sezone. Biranim rečima smo se objasnili™.

 

Od te zajebancije je dobio upalu uha, gljivičnu.

zasto si psu dao ljudsko ime?
Link to comment

Svaki dan vozim bicikl po Adi i uvek se gomila kucica kupa i niko ih ne dira. Na par mesta se skupljaju i lokalni dzukci pa se kupaju i suncaju po plazi :)

Link to comment

Hvala Tiha Jezo!

 

Jeste da je Sunčica najlepša, ali nije teško naći sličnu lepotu. Vidi recimo ove srećice. Nađeni na deponiji, pre oko mesec dana su čekali na udomljenje, nadam se da više ne čekaju. :)

 

1234201_687289811367339_1063268272616077

946381_687935641302756_55170585312112888

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...