Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

:wub: Sa-vr-šen!Ovo moje čudo neće ništa da jede nego granule i svoje sosove. Dam mu batak, omiriše i odbije sa indignacijom!Drugačije je naravno kada je u pitanju živo meso.... za to bi prodao i guzu i rep i sve snalice iz moje kolekcije koje su mu potpuni fetiš.Inače, ne znam da li on nešto oseća, ali prema meni je potpuno drugačiji od kada sam u drugom stanju. Non stop hoće da je pored mene, dragog skoro ne konstatuje, al zato kad ja dođem sa posla to je maukanje, maženje, traži da da nosim, stalno mi spava na meni.... obožavam ga uglavnom! :wub:
Link to comment

Evo i mog gada. Za jedno veće je završio u sudomašini, veš mašini i na kraju uleteo u korpu sa prljavim veđom i sve razbacao. I onda ovaj nevini pogled "šta hoćeš, šta sam sada uradio?31103023476118037871054.jpg

Link to comment

Ovo je Miloš, zec iz pakla, tamanitelj kablova, kaiševa i pertli, star 7 godina.Kupljen u Bgd zoo vrtu kao "patuljasti", u stvari je mrcina velika kao da je pojela 5 patuljastih zečeva.hellrabbit.jpgInače, tek posle 2-3 godine smo provalili da je u stvari žensko, ali kao i svaka Virdžina, ostao(la) je Miloš zauvek. Nadam se da LGBT populacija to neće shvatiti kao diskriminaciju :)Ponekad kad napravi s**nje, postaje "Milosava", reč na čiji pomen momentalno briše u najskrovitiji i najzavučeniji budžak u stanu jer zna da je kriv.Zato, svo ostalo vreme zna se za koga su rezervisana najbolja mesta za izležavanje.rabbit.jpg

Edited by ion
Link to comment
Inače, tek posle 2-3 godine smo provalili da je u stvari žensko, ali kao i svaka Virdžina, ostao(la) je Miloš zauvek. Nadam se da LGBT populacija to neće shvatiti kao diskriminaciju :)Ponekad kad napravi s**nje, postaje "Milosava", reč na čiji pomen momentalno briše u najskrovitiji i najzavučeniji budžak u stanu jer zna da je kriv.
kad sam bio klinjo imao sam psa Krešimira kome smo posle par godina i izvesnih događaja promenili ime u Kreša :lol:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...