Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

Tako joj i pričam svakog dana, da je posebna. :blush: : D @Sara

Mnogo mi je lepa. Interesantno kako menja ponašanje sad kad je (najverovatnije) skotna. Kao, svesna je da se nešto dešava, ali ne zna šta, pa se unervozila i malo-malo kupa stomak (možda oseća pokrete mačića).

Još bi da skače i juri se kao mlado mače, a onda se zamori i drema kao penzionerka. Kako se pomerim od nje, dođe do mene i legne.

Vidim da će meni dati ulogu babice. :lolol:

  • Haha 2
Link to comment
Posted (edited)

kad su mačke u pitanju neverovatno koliko su slatke, a sa druge strane vrhunski predatori

 

 

@Klara Cicmic je imala oko 7-8 meseci kad sam je pokupila sa ulice sve sa mačićima. To je ona siva predatorka gore sa slike:) 

 

edit: kad sam je donela (sa 4 mačeta) jedini kometar ukućana je bio "bar da je žuta" ...a sad samo li neko kaže da je debela, odmah ide na crnu listu, dezen se više i ne pominje, saglasni da su najlepše zelene mačke kao naša:D

Edited by Sara
  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment

pa, to joj je bio radni naziv, cica-maca, dok smo još maštali da ćemo čim se rešimo mačića nju da vratimo napolje

  • +1 1
Link to comment
On 25. 6. 2024. at 22:18, Klara said:

Gojko ima kul pačvork tepih!!!

Hvala, tepih je Sendi na par mesta dobro izgrickala kad je bila mala, ali je baka servis prilikom prve posete uspela da popravi. Na donjoj fotki sa gošćom Lunom se vide razmere grickanja na narandžastom delu levo od žutog stepenika.

 

HuAm4Uv.jpg

 

SaE

  • +1 1
  • Wub 4
Link to comment

Nisam skoro videla zabavniji tepih, mnogo mi se sviđa. Unosi neku radost.

 

* Ja bih im dala celu kuću da mi pojedu. :wub:

Link to comment

Kad ste već kod predatora, ova ušata gospodja je juče ulovila svog prvog pacova. Instinkt i brzina kojom se reagovala kad je krenuo da joj protrčava iza ledja su me zapanjili. 3 sekunde kasnije je pacov bio mrtav. Definitivno ima terijerske gene u sebi. 
 

IMG_3932.thumb.jpeg.803ede95b042ba58edcd3612712fcf59.jpeg

  • +1 3
  • Wub 3
  • Haha 2
Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...