Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

Ovaj braon je Pablo. Dobar je, mada kažu neki jezici da je usmrtio par bišona. Deda koji ga vodi def nije u godinama za bulterijera nego za bišona nekog malog psa, em su mu i ogrlica i povodac totalno neprikladni za gosn Pabla. Svaki put neka zajebancija s obojicom, a najčešće se završava tako što deda juri za njim sa povocem u rukama. Kapiram da ga ker namerno prca, ali bih ovom prilikom posebno pozdravio sve mlađe ukućane koji bi mogli da šetaju takvog psa umesto što to radi star čovek.

 

Danas mi je zakembečio Belku i usro joj ceo kaputić. Morao sam da perem. :covid19:

 

p.s. Zaboravih, rekao sam mu pre nekih godinu dana da sam čuo da je Pablo usmrtio te keriće. Kaže da lažu ko psi, em je posle navaljivao da mu kažem ko to sere po kraju (a i ja budala, umesto da ćutim), hteo deda da im jebe kevu. :D

 

 

Edited by Medusa_trip
Link to comment
53 minutes ago, Radoye said:

I nama se tako jednom davno macak Djole omacila :tongue:

Ova manja je dobila teranje pre nego sto je napunila 6 meseci, ali je mačak stari nije zarezivao. Ponovo je dobila bukvalno 3 dana posto je napunila 6 meseci a onda je mačor počeo da Proganja i naskace i na ovog sto smo mislili da je mačor. Odvedene su juče obe kod veterinara i sterilisane. A malo je falilo da ode kod osobe koja je htela iskljucivo macora ali se predomislila. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...