Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

Just now, Ravanelli said:

:kralj:

+1

haha, pravi carević :D

 

kod mene u komšiluku, neko ostavio malo malo kuče, mukicu malu, valjda neko kontao zgrada je tu, udomiće ga neko

deca ga uzela, napravili mu kućicu, hranili, on uživao, sve lepo išlo i onda se neki iz zgrade pobunili, kao smeta im :isuse:, a kučence još ni ne laje

žao mi što ga nisam slikala, potpuno crn, crn, deca mu stavila crvenu ogrlicu i prozvali ga blacky :D

elem, deca pošto su shvatila da je vrag odneo šalu, rastrubili okolo da kuca traži dom, i došla sinoć jedna devojka po njega

 

@mustang, da si mi bliže da uzmem koju igračku za blackyja :D

Link to comment
9 hours ago, halloween said:

 

Sad se dvumim kako bi Mimi reagovao na njih- a izabraću da bi ih doživeo kao dalju rodbinu, ovako slatke, okate i čupave. Oko hrane se sigurno ne bi svađali.

nisam ni mislio da su zecevi tako super kucni ljubimci. uzivanje ih je gledati kad se zaigraju i skacu. :)

Link to comment
22 hours ago, mustang said:

i kamen da zaplace na ovakvu brigu da mu ne uzmem neku...

 

malo ima? sve mu ovo muz kupuje a ja delim okolo...

 

 

1C4AB36D-ED0E-4E08-A368-5244027188C4.jpeg

EC6A3F2A-84AD-40F5-AFB9-E55B8638ABA5.jpeg

J

B

T

 

ja sam bijedni amater

Link to comment

divne su mu igračke :lol:

bilo bi super da dok niste kod kuće, sve ožive i pevaju horski a ivan im diriguje :D

majumuni tenori, nilski konji basovi, perutnina soprani...

Link to comment

:laugh:

 

kako si ti divna :wub:

 

lakse mi da zamislim da se ivan kocka sa godzilom i ostalom velikim a ovo manji ko gremlini idu po kuci i prave haos uz cigare i pivo hevi metal muziku 

 

:laugh:

Link to comment
On 3.3.2020. at 8:42, dùda said:

kod mene u komšiluku, neko ostavio malo malo kuče, mukicu malu, valjda neko kontao zgrada je tu, udomiće ga neko

deca ga uzela, napravili mu kućicu, hranili, on uživao, sve lepo išlo i onda se neki iz zgrade pobunili, kao smeta im :isuse:, a kučence još ni ne laje

žao mi što ga nisam slikala, potpuno crn, crn, deca mu stavila crvenu ogrlicu i prozvali ga blacky :D

elem, deca pošto su shvatila da je vrag odneo šalu, rastrubili okolo da kuca traži dom, i došla sinoć jedna devojka po njega

 

Cipelice na asfaltu (1956), druga prica.

Link to comment

Al su vam strava zveri. [emoji3590]

Glede igračaka, Momčilo je sve živo uništavao pa sam na kraju odlučio da probamo hvaljeni Kong. Mogu samo da pohvalim izdržljivost, evo žvaće ga preko godinu dana, ima samo tragove zuba. Crni je super-izdržljiv, crveni je isto jak ali je nešto slabiji. Može se unutra ubacivati i neka hrana, nagradice i sl. Beše jedno 2000 dinara, ali nama je bila isplativa investicija.

Klasično prepodne, odmor od noćnog spavanja.3569d5445c75f117bcb729a204ca489b.jpg

Link to comment

Jaze su lude za ćebetom i mekanim. Mislili smo da je ovaj naš takav ili razmažen, ali pratim neku jazavičarsku grupu na fejsu i svi su isti. U jednom navratu smo privremeno skućili jednog dvorišnog koji je pobegao, opušteno vuče ćebe za sobom po prostorijama i zna da se sam pokrije. Jednom je i jastuk sebi namestio. :D
Ovaj naš je smotan, ne zna sam, ali traži ako je ispod nekih 22°. Kad odemo negde gde ima pasa, svi polegaju i pocrkaju posle igranja, ovaj sedi i gleda ljude u oči da ga premeštaju negde, neće da legne na tvrdo.
@Dzudi
Kong je ovo čudo. Imaju još štošta, ovo je najpopularnije koliko sam ispratio kada sam tražio. Ne znam da li imaju šta za mace.
5ead1ab1c92310d633598974bef5752e.jpg

Link to comment

@Gylfi Pleasure hvala na informaciji. Moram nešto da nađem za Ciciku, dugo joj nisam ništa kupila od igračaka, mada je ona sva happy kad joj dam neku kartonsku kutiju ii neku bezveze sitnicu. 

 

I ona spava pod ćebetom, a voli da nasloni glavu na jastuk. :)  

Link to comment

moj mora da ladi muda, nikad se nije pokrio. imam i rashladjivace patose za njega na kojima lezi i kulira

da ne pricam koliko sam se puta probudila sa zadnjim sapama na mom licu i okruzena koskama

 

ovako nas je muz zatekao jutros...koma oboje

7BC50E95-B891-432E-A7EC-203DA44F6637.jpeg

Edited by mustang
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...