Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

kojot ima raznookog haskija :wub:
da, ima samo jedno plavo oko :Dzato ga zezaju i kazu da je dzukela :(sdc10277i.jpgali se on ne ljuti zato sto mu je najbolji drug dzukacsdc10276l.jpg
Link to comment
  • 4 weeks later...

Ljubimice stanovnika zgrada u Kumanovskoj i Braće Nedića. Nažalost više ne stanujem u tom kraju, ali sam danas bila kod svojih i uhvatila nekoliko cica :wub: .Potraži me u dvorištu...125.jpg124.jpg123-1.jpg120.jpg126.jpg127.jpg

Link to comment
Sta je ovo :wub: Irejzere?Tvoje?
Ovako izgledam sad :wub: , a ovako ću kad budem veliki/velika.Na slici je ženka zlatnog retrivera, sad ima oko 6 godina, upoznala sam je kao bebu sa Irejzerove slike i slikala danas. Predivan pas :heart: .114.jpg116.jpg
Link to comment
To se pitam, jel retriver ili labrador. Mada nema veze, oba su prelepa i predobra psa.
Da zlatni retriver. Nije moja, moji su je uzeli juče pa sam sinoć išao da je vidim. Neviđena je. Prešarmantna. :wub:
Link to comment
da, ima samo jedno plavo oko :Dzato ga zezaju i kazu da je dzukela :(sdc10277i.jpgali se on ne ljuti zato sto mu je najbolji drug dzukacsdc10276l.jpg
Pa ti što ga zezaju, nemaju pojma. Jedna od karakteristika Haskija je baš to da imaju raznobojne oči.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...