Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

Kakvi su svi [emoji7][emoji7]

 

Mustang, zeno draga, sta radis sa tim slikama koje postavljas? Je l ih brises posle nekog vremena ...ili...?

Samo sa tvojom imam problem da vidim alo ne udjem odmah cim ih postavis [emoji20]

 

 

Link to comment

brisem draga..lakse mi sve da obrisem

nego jednubpo jednu..jbga ostavljam iz kuce/kreveta slike, previse su licne

 

 

ivan ima svoj instagram @ivan.bronson, tu kacim i ne brisem ...ali nisu iz kuce. 

 

izvini :) 

al uvek cu da okacim ako imate nekih zahtev..ono tipa kad je bio mali i to

Link to comment

Eh, pitaš zašto jede drvo kuče koje je jednom rešilo da pojede pola mtapete, a drugi put kamen, ostalo izjedeno da ne spominjem. Da ona može da ti odgovori, verovatno bi rekla: “A zašto ne?” 🤔

 

Džemper ima zato što se smrzava, mi smo u Švedskoj, nije ovo Ivanov LA. 🙂Ali i ona voli bare i blato, ovih par džempera/jaknica koje ima se peru svaki čas. 

Link to comment

:ohmy::lolol:

 

 

nije vam lako hahahhahhah

 

da da to je vec hladno hladno. voli li kad je oblacis ? 

 

ovaj moj pocepao kapuljacu od kabanice, jurisao nesto pored hidranta kad vetar dune i zakaci mu se kapuljaca na hidrant, umalo se ne udavi u mestu. smejala sam se ali nije bilo smesno, sve je namestao grkljan posle i kasljucao

Edited by mustang
Link to comment

Nema nista protiv oblacenja. Mislim da ni ne primeti da ima nesto na sebi, ali ne drhti na hladnoci kad ima nesto obuceno. A inace je kao suncokret, voli da lezi na suncu, i cim je stigne senka, ona se premesta na sunce, i leti i zimi. 🙂

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...