Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

On 6.11.2019. at 2:51, InvisibleLight said:

ivanov jezicak :laugh::heart:

kako su prelepi. i veliki. ja moju malecku ne mogu ni cestito zagrliti ni pomaziti kolicka je, ko veverica

 

eh zato ti nemas problema da spavas ko covek u krevetu a ne ko mi ...tuča za parce kreveta. 

 

daj jos neku fotku :)

Link to comment
1 hour ago, mustang said:

kad sam imao 2meseca i 2 dana

 

Folirant mali kako je samo profi složio kučeći pogled :) 

 

Kod nas štuca wi-fi, ail zato imamo performans uživo "Obilaziti kao Đinđa oko vrućeg rutera". Tako bi rado spavala na njemu, samo da joj je pozadina malo manja.

 

20191108001.JPG.a253cbb507b69525e88eec44fb1513e1.JPG    20191108002.JPG.18c26c2e3ff1dd87f6839c058a7a1f75.JPG

 

20191108004.JPG.b64b69dbf14584f92d8be0cf9a283c3f.JPG   20191108003.JPG.6c59681f53cdba70d8e375181aa3ecc4.JPG

 

20191108005.JPG.29dd10eb026224a7a8ab2e2f7404d84e.JPG

Edited by peralozac
Link to comment
7 hours ago, mustang said:

 

eh zato ti nemas problema da spavas ko covek u krevetu a ne ko mi ...tuča za parce kreveta. 

 

daj jos neku fotku :)

 

kako da ne , budi me bar dva puta - prvo kad sidje s krevta da pije vodu nocu i u povratku se uspinje na zadnje nogice a prednjim sapama grebe krevet dok me ne probudi, da bih je podigla

drugo - probudi me bol u ledjima jer se sklupca i zaspi na mojim nogama

 

ivan deluje plemenito i flegmaticno, pravi mamin sin:) moja je uncut, mnogo tezak karakter

 

@peralozac :laugh::heart:

 

Link to comment
9 minutes ago, Katikon said:

Kači se na net. 

A nemam reci za ovog Ivana. Ne znam, taj je covek to je sigurno i drug i brat i pas. Nisam videla takvu zivuljku. 

 

kad me muz nagazio da moramo da imamo psa, rekla sam mu da smo (americki) bretonci i ja Jedno. odrasla sam sa njima, mi smo na istoj frekvenciji, ne znam to da objasnim. ali pripadamo jedno drugom.  tu nema sta da se trenira, samo da se voli, izvodi i hrani. nas dvoje se pogledamo  znamo sta hocemo jedno od drugog. 

smeju se ljudi uvece u parku, obicno sedim na nekoj steni da mogu da pusim sa drugim pusacima... ivan dodje, sedne ko slatka prija ispred mene, kao da me cuva i onda ja njemu “go play with other dogs” i odmah ode da se juri sa drugim psima. :laugh:

 

a kao brat je sa onom viszlom, Agnes, , vrlo je zastitnicki prema njoj, ako je neki pas prema njoj agresivan, ivan ulece iz tri lepe da je brani. i to ide grudnim kosem na psa odmah stane ispred nje. u njihovoj vezi on je pusta da mu radi sta god hoce iako je on nezavisan i totalno drugaciji sa drugim psima. 

 

 

2 minutes ago, renne said:

2019-11-08.jpg

 

 

jaooo sto je lepa!!!:wub:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...