Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

Gospodičić, ali i velika baraba i prevarant...drugar koji za razliku od mene zna sa psima se uvek smeje i kaže "Al' te je istrenirao". A mene je još ranije za sva vremena istrenirala mačka pa ovaj ne mora mnogo da se muči...

@mustang

Link to comment
6 hours ago, ragasto said:

Gospodičić, ali i velika baraba i prevarant...drugar koji za razliku od mene zna sa psima se uvek smeje i kaže "Al' te je istrenirao". A mene je još ranije za sva vremena istrenirala mačka pa ovaj ne mora mnogo da se muči...

@mustang

 

 

a vidi se po slici da je gospodicic i da mu se sve udovaljava :wub:

 

 

moj ima svoje drustvo u parku , to trci njemu u zagrljaj pa ga lizu, pozdravljaju, raduju se a on samo kao klimne kulisic glavom i otkaska na drugi kraj parka da kaki i premirise ceo park sta se sve desilo od sinoc. tezak glumac a pri tom me vukao do parka kao manijak. 

 

a sa mnom totalno manipulise. raspad sistema. a sta cu. volim ga i moze da mi radi sta hoce. 

al mazimo se prvo liga! to namesta obraz da se ljubi, pa mi se baca u grudni kos ...ma idi. 

 

kaze drugarica koja ga je cuvala

dok nisam bila tu, uz moju molbu da se maze stalno, kaze ona da su uzivali sa njim i mazenjem. njihova vizla ne miruje ni 3 sekunde i dodje samo kad ona hoce, a ovaj za terapijske pse stvoren. kralj. jos samo mudasca da krenem da mu ceskam i tacno da poludim :laugh:

 

al kako macka moze da manipulise? 

 

Edited by mustang
Link to comment

Ah, mačke.:D Sve do jedne su teška stoka (zato ih i volim:wub:), sa njima si non stop na ratnoj nozi. To su divlje životinje koje su totalno nepredvidive - maziće se, predeće, a onda će te ujesti iz sve snage - iz ljubavi naravno. Mene ponekad mrzi da ustanem sa dvoseda da bih popio vodu ili tako nešto, ali ako bi mačka stala kod vrata skočio bih kao na federima da bih ih otvorio. Posle par sekundi bi majuknula sa druge strane, pa ajde opet...možda i nisam najbolji primer pošto bi mene verovatno dresirala i kornjača, kamoli mačka.

 

Nemaju ništa zajedničko sa psima osim broja šapa. Nešto ovako.

@mustang

Link to comment

Manipulise svojim Luj XIV raskosnim izgledom na ivici kica tako sto legne pored mene i priljubi glavu tacno na srce da slusa otkucaje. Ili kad me dugo gleda preko ramena. Jednom mi je pred drugarom skocio u krilo i seo sa opruzenim nogama, a ovaj kroz zube - jbt bog, sedi kao dete.

Kako sam se zabavljala zbog te uzasnutosti.

Edited by halloween
Link to comment

aaaaa :wub:

 

preslatke!!! uzivancija da ih gledas :)

 

mi bejbisitujemo ivanovu bff (polusestra mu dodje obzirom da su bas dosta zajedno, svaki dan po minimum sat vremena)...ona samo nesto prica ...uuuuuu this....uuuuu that.....mnogo nam slatko to jer ivan ne progovara

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...