Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

aaaaaa :wub:

uzivajte! i sa srecom !!!

 

i kaci nam slike ovde, to nam je jedino stene trenutno...nikad dosta puppies :heart:

Edited by mustang
Link to comment

Sad nismo bas reprezentativni. Jutros smo bili kod veta koji je provalio da ima infekciju na glavi, najverovatnije od ujeda. Ja sam mislio da je nesto gljivicno.

 

Tako da je palo brijanje, cedjenje gnoja, dezinfekcija... ali bice slika :) 

Link to comment
14 hours ago, vladavsnarod said:

Otkupio sam ovog malog od ulicnih preprodavaca ispred kluba :sad:

 

Znam da tako odrzavam tuzan ciklus zlostavljanja, ali sam pao na emotivnu ucenu jbg.

 

Ima oko mesec dana i zove se Dzuma.

 

2mn0o6q.jpg

 

Džuma je potpuni slakiš. :heart:

Link to comment
19 hours ago, vladavsnarod said:

Otkupio sam ovog malog od ulicnih preprodavaca ispred kluba :sad:

 

Znam da tako odrzavam tuzan ciklus zlostavljanja, ali sam pao na emotivnu ucenu jbg.

 

Ima oko mesec dana i zove se Dzuma.

 

2mn0o6q.jpg

Šećerko...:wub:

Primećujem da dosta ljudi u poslednje vreme udomljava lutalice ili povređene i pse sa manama. Kod mene u kraju prošle godine udomili kuju sa pregaženim zadnjim nogama, odveli kod veta, nažalost jedna morala biti amputirana, sredili je komplet...svi zadovoljni i srećni....a ona sija. Raduje me ta pojava, da nisu samo slatkiši u pitanju. 

 

 

Link to comment
2 hours ago, Barti66 said:

Šećerko...:wub:

Primećujem da dosta ljudi u poslednje vreme udomljava lutalice ili povređene i pse sa manama. Kod mene u kraju prošle godine udomili kuju sa pregaženim zadnjim nogama, odveli kod veta, nažalost jedna morala biti amputirana, sredili je komplet...svi zadovoljni i srećni....a ona sija. Raduje me ta pojava, da nisu samo slatkiši u pitanju. 

 

 

 

Ma nisam znao u sta se upustam. Udomiti psa je jedno, a kupovina zivog bica u pola noci na ulici, je u najmanju ruku rizicna stvar.

 

U svakom slucaju izgleda veselo, lepo jede, a i dzukci kod kuce pocinju da ga primecuju. 

 

 

 

 

 

Link to comment
22 hours ago, vladavsnarod said:

Otkupio sam ovog malog od ulicnih preprodavaca ispred kluba :sad:

 

Znam da tako odrzavam tuzan ciklus zlostavljanja, ali sam pao na emotivnu ucenu jbg.

 

Ima oko mesec dana i zove se Dzuma.

 

2mn0o6q.jpg

ma spasio si život. ova bebuška je slatka ko iz crtanog. e sad uživajte sad. e mali bleskonja

Link to comment
1 hour ago, vladavsnarod said:

 

Ma nisam znao u sta se upustam. Udomiti psa je jedno, a kupovina zivog bica u pola noci na ulici, je u najmanju ruku rizicna stvar.

 

U svakom slucaju izgleda veselo, lepo jede, a i dzukci kod kuce pocinju da ga primecuju. 

 

 

 

 

 

:thumbsup:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...