Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

On 11/12/2017 at 11:40 PM, kurjak92 said:

Posle komsijske slave DSC_1423.JPGreceived_1562270067203406.jpeg

Послато са F3311 уз помоћ Тапатока
 

 

lepotan jedan :778_heartbeat:

 

a obojica mogu i u neku kviskoteku

 

macka 1: ja sam mose dajan

macka 2: ja sam mose dajan

 

pozdravi od Coke devetogodisnjaka :)

 

20160617_064011.jpg

Edited by Pontijak
Link to comment

joooj svi su slatki !!!

 

a ovaj reponja glumi cuvara :D

 

ljubim ga u zubice :)

 

krevet odleteo u kantu...dokusurio ga. nije na njemu spavao ali je stekovao tu svoje i nase stvari sto kao cuva, zakopa...

 

 

 

F80D6B51-FB1D-4B44-9AFE-B158017E42D9.jpeg

Edited by mustang
Link to comment
12 hours ago, zmanic said:

Smanjite obroke, obično obako traže gde da sakriju višak hrane.

 ima li neka druga dijagnoza jer ovaj samo izmislja sa hranom. uvek ima punu ciniju suve hrane plus mu kuvam i ponekad 12 sati nista ne jede. jedino ako mu umuljam piletinu svezu ili neko parce stejka. 

ponekad mi bas mrsavo izgleda

 

suvu hranu dopunjujem jednom nedeljno. dve pune solje su otprilike. on bi po pravilu trebao jednu solju dnevno da smaze a on je cevci tri dana minimum...ali je zto stalno narajcan, mislim da mu treba zenka

tu je krio ostatke kostiju, carape, kasiku, biznis kartice ...uglavnom nase stvari

danas je nosio teg od dve kile u kauc zakopao...lud

Edited by mustang
Link to comment
4 hours ago, mustang said:

 ima li neka druga dijagnoza jer ovaj samo izmislja sa hranom. uvek ima punu ciniju suve hrane plus mu kuvam i ponekad 12 sati nista ne jede. jedino ako mu umuljam piletinu svezu ili neko parce stejka. 

ponekad mi bas mrsavo izgleda

 

suvu hranu dopunjujem jednom nedeljno. dve pune solje su otprilike. on bi po pravilu trebao jednu solju dnevno da smaze a on je cevci tri dana minimum...ali je zto stalno narajcan, mislim da mu treba zenka

tu je krio ostatke kostiju, carape, kasiku, biznis kartice ...uglavnom nase stvari

danas je nosio teg od dve kile u kauc zakopao...lud

 

Pas se od malena navikava da obrok bude uobročen, poslužen redovno na istom mestu.

Kad nije vreme obroka hrana se sklanja do sledećeg termina. Brzo ukapiraju kad su mali.

Između obroka samo malo poslastica i to kada zasluži.

 

Ne izgleeda mršavo,. 

Link to comment
8 hours ago, zmanic said:

 

Pas se od malena navikava da obrok bude uobročen, poslužen redovno na istom mestu.

Kad nije vreme obroka hrana se sklanja do sledećeg termina. Brzo ukapiraju kad su mali.

Između obroka samo malo poslastica i to kada zasluži.

 

Ne izgleeda mršavo,. 

mislim da izuzeci postoje...

evo kako to izgleda svaki dan...

ono desno se pojede sve mozda za nedelju dana, mada bih pre rekla za 10 dana

 

ovo levo je kuvano, jedan od dva dnevna obroka. medjutim mrcvari ga tako ceo dan da bi ostatak od ujutru pojeo popodne a ostatak od popodne obicno bacim ujutru. 

 

skuvan mu je beli pirinac, organsko povrce,, malo kacamaka, pomesano sa malo maslinovog i dodam mu -100-200 grama piletine ili konzervu sardine non-gmo ili tune.  jede jos i sirove sargarepe i nagrqdjujemo ga mrvicom nekih kalcijum koscica sto daju psima ovde. kajganu dobija dva puta nedeljno po dva jaja. 

A84EC316-0C93-4491-B8C2-8185A362D985.jpeg

4AA35FD4-0BF0-4303-B4CD-9072C6569D20.jpeg

Edited by mustang
Link to comment
21 hours ago, zmanic said:

Evo ri nekih ideja da malo prošaraš meni:

http://prirodapasa.com/index.php?board=16.0

ma da mu jos i titram jajca! jede bolje nego da je u michelin restoranu

 

...naucice  on da pojede odmah, cuvam vizslu njegovu drugaricu za novu godinu, ta jede sve pred sobom...i ne da nista....ima da se bori za svoju ciniju...

eno dorucak je liznuo... a da stavim u moj tanjir, onda bi pojeo. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...