Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

meni ova treca sezona afere prava boNbonica... jos i ponajbolja od svih sezona. druga je bila malo smorasta i konfuzna, a ovo sad mi super. rut i dalje segsika opasna, a drama sve ozbiljnija pa su i dominik i glumica koja igra helen, njegovu bivsu, odlicni! ko voli da gleda u komadu, u nedelju je poslednja, deseta. 

Link to comment

i meni, prvu sezonu sam jedva odgledala jer me nervirala ova glavna glumica. i sta vam je segsi s onim pacjim ustima. ali dobro, treca sezona je dosta dobra, sad ne znam hoce li biti i cetvrte s obzirom da noa poludjuje

Link to comment

meni je ona sjajno u ovoj poslednjoj opisala zasto je zapravo toliko segsi. jer je ona pre svega u psiholoskom smislu veoma eroticna, a tome je razlog, kako je objasnila, što je bila depresivna i bilo je baš briga šta radi i sebi i drugima, a to se noi učinilo kao neka njena izvojevana lična sloboda. no to je bila depresija koja je u simboličkom smislu težnja ka umiranju, a smrt i eros su vrlo bliski i imaju tu neku opsesivnu moć.... 

mada, ona je meni mnogo lepa i pored pačijih ustiju, i ne baš savršene figure. mislim, uloga joj baš, baš savršeno legla, rekla bih :-)

Link to comment

Ja stvarno ne znam šta je erotično u bagažu zvanom mrtvo dete, i u nelečenoj depresiji. Eros-Tanatos argument možeš komotno da primeniš i na bombaše-samoubice.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...