Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

tebi nek nije, nemam taj problem, meni se svidja

 

 

sta te asocira na turke?! odnos sa sestrom :lol:

zapravo nikad nisam gledao niti jedne turke, al moja baba gleda doslovce sve, a ovo mi deluje ko nesto sto bi moja baba gutala.

pa to valjda, odnos sa sestrom, maceha koja se pojavljuje, nepriznati klinac stekovan da bi se kasnije jamacno stvorio.

Link to comment

pa ja na hardija-glumca sve vreme mislim, voli ga kamera, uloga je prilicno opaka, lezi mu, sve u svemu seksi je

 

moram priznati, u jednom trenutku dok sam gledala zapitah se gde li nadjose onoliko ruznih Engleza

 

 

 

ed. da, taj klinac je iz odnosa sa sestrom ili ima i neka druga opcija

Edited by Sara
Link to comment

pa ja na hardija-glumca sve vreme mislim, voli ga kamera, uloga je prilicno opaka, lezi mu, sve u svemu seksi je

 

moram priznati, u jednom trenutku dok sam gledala zapitah se gde li nadjose onoliko ruznih ijednog lijepog Engleza

Link to comment

The OA? Hteo bih da krenem jos nesto da gledam pored Tabua, pa da proberem fino dok opet ne pocne Fortitjud :D

 

Meni se jako svideo, mada mogu da shvatim i ljude koji odustaše na pola, a i one koji su na kraju rekli da je sve bez veze. Dobija baš 50-50 ocene. Svakako serija nije za svakoga, rečeno na nimalo elitistički način :D Ili se primi ili ne.

Link to comment

frajer ako si strumfeta ili sumska jagoda

nikad neces razumete zene :D

 

otrov se krije-drzi u malim bocicama :)

 

mislim da jos samo u srbiji ljudi pate od kompleksa visine...

Edited by mustang
Link to comment

zapravo nikad nisam gledao niti jedne turke, al moja baba gleda doslovce sve, a ovo mi deluje ko nesto sto bi moja baba gutala.

pa to valjda, odnos sa sestrom, maceha koja se pojavljuje, nepriznati klinac stekovan da bi se kasnije jamacno stvorio.

 

 

To se čuva za zadnju epizodu, kad će se garant žrtvovati za njega.  :fantom:

Edited by Jeremija
Link to comment

Fortitjud ako se bazira na međuljudskim odnosima gore u pripizdini, i da nam još fenomenalnih prizora krajolika, daću mu šansu. Ako ubace neki vudu mambo džambo, registrovaću se na imdb samo da bih im zalijepio kečinu. 

 

Polaaako, za to je Uajni zaduzen.

 

uWoHj7s.gif

Link to comment

To se čuva za zadnju epizodu, kad će se garant žrtvovati za njega.  :fantom:

To sa klincem je kao stvoreno da bude predmet ucene.

Jer 104 uhode East India, 202 kraljevska špijuna i nešto malo USA špijuna će već kad tad saznati za to.

Link to comment

Sneaky Pete

 

 

Svega godinu i po dana kasnije, izašla je cela prva sezona prošlog petka. Gledao sad svih deset epizoda u paketu. Bryan Cranston i David Shore su tvorci, Giovanni Ribisi glavna uloga.

 

Naprosto, odličan klasični krimić o prevarantima. Pravo zadovoljstvo, totalna preporuka, čudi me da niko nije pisao o njoj ovih nedelju dana otkad je izašla.

Odličan je Sneaky Pete! Margo Martindale!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...