Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

stranger things - ni meni se Vinona nije svidela, stavise grozna mi je

jedino jos ne mogu da razlucim da li je to zbog nje same ili joj je takvo tumacenje lika nametnuto

(najteze mi je pao unjkav glas) 

Link to comment

stranger things - ni meni se Vinona nije svidela, stavise grozna mi je

jedino jos ne mogu da razlucim da li je to zbog nje same ili joj je takvo tumacenje lika nametnuto

(najteze mi je pao unjkav glas) 

vinona je ocajna glumica oduvek, ako je koncept, odlicno je izabrana - skoro sam je jedva prezivela u show me a hero.

 

a sama serija je vise nostalgicni generator emocija i simpatican, nameran kolaz klisea - ne bih ja bas ovde trazila ozbiljnost, konzistentnost i logicku doslednost - nesto kao true detetctive, samo potpuno obrnuto :)

i verovatno je do direkcije, ja sam u svakoj drugoj sceni videla neku referencu na kinga, toliko da mi sve ostale, cak i ocigledne, nisu uspele da nadvladaju kingovsku atmosferu.

Edited by Aleksija
Link to comment

pa lici, po glumi. pogotovo onda kad ide atmosfera a ona trci sa sjekirom.

 

ajd dobro, lici koliko bilo ko drugi u bilo kom filmu u slicnoj ulozi (sa sekirom).

Link to comment

ozbiljno?

jebote zorge, gledo sam sajning doslovce sigurno 20 puta, ako ne i vise, znam ko je sta imao, ali pricam o vinoni u seriji, pogotovo u delu sa diviznima, i njenoj mimici i gestikulaciji.

da ne bude zabune, generalno smatram vinonu krsic glumicom, ovde je bila sumanuto losa, ali nekako 80-te losa, pa mislim da je jednim delom ciljano.

Link to comment

ozbiljno?

jebote zorge, gledo sam sajning doslovce sigurno 20 puta, ako ne i vise, znam ko je sta imao, ali pricam o vinoni u seriji, pogotovo u delu sa diviznima, i njenoj mimici i gestikulaciji.

da ne bude zabune, generalno smatram vinonu krsic glumicom, ovde je bila sumanuto losa, ali nekako 80-te losa, pa mislim da je jednim delom ciljano.

 

okej, znaci sada odjednom nije sekira vazna?

zato sto si ti gledao 20 puta?

jednom vec rekoh ne moze u seriji biti nikakvih rezijskih referenci na Kinga (osim materijalnih kao ona knjiga itd) zato sto King nije rezirao ni jedan film niti seriju.

Link to comment

os reci da nema posvete panku i postpanku 80tih jer king nije muzicar a ni panker?

oke, odustajem, nema svrhe :)

Edited by ToniAdams
Link to comment

os reci da nema posvete panku i postpanku 80tih jer king nije muzicar a ni panker?

oke, odustajem, nema svrhe :)

 

ne, necu, punk i new wave nemaju veze sa Kingom.

Link to comment

oke, odustajem, nema svrhe :)

.serija izgleda kao da je rezirao mesa selimovic? 

 

 

3opge, ima bas mnogo referenci i slicnosti sa kingovim likovima i romanima, pocevsi od firestarter do it. sigurna sam da znas o cemu pricamo. cak i ako se slozimo da king nije rezirao nijedan film :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...