Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Zavrsih i ja sad. Super je, pravi letnji horor hit. Klinci su extra svi. Ne znam dal Weenie ovo da gleda. ToniAdams je definitivno bucko bez zuba, Weenie je skepticni mali crnac. Hella je 11.

 

BTW, vidim da se prica o drugoj sezoni. Ja bih vise voleo da je ne bude, tj. da ne bude direktan nastavak ove, vec da bude neka sasvim nova prica, sa novim likovima, glumcima, itd. Ovo je sasvim dovoljno lepo ispricano i zaokruzeno, nema potrebe da se razvodnjava.

brao bro, malidebeli je em najgotivniji, em sam imo slican, ustvari jos bizarniji zubni problem. Xela je devojcica 1/1.
Link to comment

Ja dogledah Wayward Pines drugu sezonu do kraja. Bem li ga, prva je bila bolja. Potražih tumačenje kraja i naleteh na intervju sa autorima, koji izgleda ni sami nemaju pojma šta su hteli krajem da kažu, može da se tumači kako hoćeš. Plus što su otkrili da nisu ne planirali, nego ni sanjali da će uopšte snimati drugu sezonu.

Link to comment

Koja je fora u tome što se malom afroamerilkancu i malom zubno izavanom ne pojavljuju roditelji uopšte? Celu noć su napolju a roditelja nigde?

 

I ja se nadam nekom tru detektiv nastavku a ne pravom sikvelu

Link to comment

Koja je fora u tome što se malom afroamerilkancu i malom zubno izavanom ne pojavljuju roditelji uopšte? Celu noć su napolju a roditelja nigde?

 

I ja se nadam nekom tru detektiv nastavku a ne pravom sikvelu

 

fora je u gluposti pisca skripta.

da ne pominjem opet majmuna bez glave koji ide i prozdire samo neke (ruznu drugaricu) a neke samo ukiseli za kasnije da bude napetije.

Link to comment

Ja dogledah Wayward Pines drugu sezonu do kraja. Bem li ga, prva je bila bolja. Potražih tumačenje kraja i naleteh na intervju sa autorima, koji izgleda ni sami nemaju pojma šta su hteli krajem da kažu, može da se tumači kako hoćeš. Plus što su otkrili da nisu ne planirali, nego ni sanjali da će uopšte snimati drugu sezonu.

 

Meni je druga barem za klasu bolja od prve. Nisam ni ja sanjao da će da bude druge sezone, ali eto, prijatno sam iznenađen. 

 

Ako ništa drugo, nije bilo toliko jezive Šanin Sosamon koja lično kvalitet prve sezone spušta makar za 15-20%.

Link to comment

ko prati the night of?  cudno mi sto niko ne postavlja pitanje zasto naz nema tragove krvi po sebi, ako izuzmemo ono malo krvi na saci, odeca mu je cista, a uhvatili su ga neposredno posle zlocina?  posle onoga bi bio okupan krvlju da prostite.....

Link to comment

Koja je fora u tome što se malom afroamerilkancu i malom zubno izavanom ne pojavljuju roditelji uopšte? Celu noć su napolju a roditelja nigde?

 

I ja se nadam nekom tru detektiv nastavku a ne pravom sikvelu

zasto bismo morali upoznati i njihove roditelje?

brinu ljudi u svoja 4 zida.

Link to comment

da li je neko shvatio ulogu onog uzasno traljavo napravljenog zvera u celoj seriji?

moglo je i moralo je bez njega.

 

Odgledah i ja, ovo je jedan od najvećih problema serije. Ako se već radnja vrti oko čudovišta™, ono ne sme i ne može da bude ovako sklepano. O selektivnom pristupu  koga i kako od otetih dilovati o kome je takođe pričano da ne pričam. 

 

Uz to, Vinova mi je baš baš loša. Toliko se jadna uprla da dočara histeričnu, potrešenu majku da je failovala žestoko, jednostavno je totalno neubedljiva. 

 

Klinci su super, kao i ceo soundtrack.  Može ovo da se gleda i nije loše, ali 9.2? ne bih dao više od 7. 

Link to comment

ko prati the night of?  cudno mi sto niko ne postavlja pitanje zasto naz nema tragove krvi po sebi, ako izuzmemo ono malo krvi na saci, odeca mu je cista, a uhvatili su ga neposredno posle zlocina?  posle onoga bi bio okupan krvlju da prostite.....

ne samo to nego i pitanje je da li ubodi po telu Andreje (isti broj koliko i godina ima) odgovaraju nožu kojim je sekla limetu a posle su istim nožem igrali onu igru zabadanja između prstiju, a koji je kasnije u panici Nazir poneo sa sobom

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...