Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

o jebote, metoda eliminacije, nije ni jedan od muske dece, nije 11, ko je jos osto?

razmisljajte malo jebemu leb.

:unsure:

 

sto ti je? rekoh samo kad je Razzmatazz pomenuo nensi nisam bio siguran ko je. kad ste zatim u naredna dva posta slozili da je ruzna, to je bila dovoljna asocijacija :)

 

i ima jos zenskih likova u seriji, kakva deca su te spopala i sistem eliminacije :)

 

ti ces meni da ne razmisljam  :mad:

Link to comment

Je l' gledao neko The Girlfriend Experience?

 

Gledao ja. Onako, kratke su epizode pa ne oduzima mnogo vremena, ima zanimljivu atmosferu, nevelika ali fina kolicina golotinje pristojnog kvaliteta, zanimljiv uvid u svet elitne prostitucije, ali nije nesto sto se ne sme propustiti. Probaj prvih par epizoda da vidis kako izgleda. Kad se na kraju sabere, serija je vise studija karaktera™.

Link to comment

Gledao ja. Onako, kratke su epizode pa ne oduzima mnogo vremena, ima zanimljivu atmosferu, nevelika ali fina kolicina golotinje pristojnog kvaliteta, zanimljiv uvid u svet elitne prostitucije, ali nije nesto sto se ne sme propustiti. Probaj prvih par epizoda da vidis kako izgleda. Kad se na kraju sabere, serija je vise studija karaktera™.

meni ok skroz. bila je jedna britanska na tu temu ranije, da li callgirl diary ili tako nekako sa onom simpaticnom zubom iz dr who. ovde mi je zanimljiv momenat kad joj se cena i klijentela srozavaju,a ni uzbudjenje vise nije isto :)))   ne znam da li to tako zaista funkconise, a nema keksija da da strucno misljenje

Link to comment

Gledao sad prve četiri epizode The Girlfriend Experience, deluje mi prilično bezveze. Idu po šablonima doskočica, sve je prilično frigidno, drama se jedva vuče.

 

Sama serija slabo da imalo ima nivoa ionako slabog Sodebergovog filma. A, sam Soderberg sumnjam da je išta posebno radio na njoj, osim što je možda tvorcima serije dao autogram po odjavnoj špici...

Link to comment

:unsure:

 

sto ti je? rekoh samo kad je Razzmatazz pomenuo nensi nisam bio siguran ko je. kad ste zatim u naredna dva posta slozili da je ruzna, to je bila dovoljna asocijacija :)

 

i ima jos zenskih likova u seriji, kakva deca su te spopala i sistem eliminacije :)

 

ti ces meni da ne razmisljam  :mad:

aman, zezam se.

inace, ako ju je poredio sa jos 1 detetom, sigurno je mislio na onu ocvalu agenticu :fantom:

Link to comment

Screen%20Shot%202016-07-22%20at%205.54.0

 

Nismo otvarali temu za Bojacka? I treća sezona očekivano odlična. Možda nema epizoda koje udaraju jako poput bega iz LA. ali generalno bez zamerki.

Zapravo je već gledam po drugi put u nedelju dana. :) Ona podvodna je pravo malo remek delo.

 

Mislim da trenutno nema serije čije bi mi ukidanje teže palo, na sreću to ne bi trebalo skoro da se desi.

Edited by Ruxin
Link to comment

Možda nema epizoda koje udaraju jako poput bega iz LA

 

Sarah Lynn epizoda udara jače od bilo čega što je bilo na tv ekranima u poslednjih bar 10 godina,ne sećam se kad sam posle neke epizode serije ili filma ostao bukvalno bez reči kao posle te epizode... takođe i epizoda kad se Todd souči sa BoJackom i završi izlaganje sa "fuck man, what else is there to say" pogotovo što je to mislim prvi put da Todd upotrebi fuck ili bilo koju drugu tešku reč

 

Edited by Clem Fandango
Link to comment

Ne zna se da li je ružnija Nensi ili Stiv. Ali to je dobra strana serije, pošto mi je muka od modela.

iz krajnosti u krajnost

Edited by Sara
Link to comment

Stranger Things - naposletku

neko je rekao `zabavno i povrsno` +1

na momente umalo da riknem, posle 5-6-7-8 epizode danas, nije mi bilo slatko ni da prosetam pse po mraku, sve gledam hoce li se drvece otvoriti da me proguta :isuse:

Link to comment

Screen%20Shot%202016-07-22%20at%205.54.0

 

Nismo otvarali temu za Bojacka? I treća sezona očekivano odlična. Možda nema epizoda koje udaraju jako poput bega iz LA. ali generalno bez zamerki.

Zapravo je već gledam po drugi put u nedelju dana. :) Ona podvodna je pravo malo remek delo.

 

Mislim da trenutno nema serije čije bi mi ukidanje teže palo, na sreću to ne bi trebalo skoro da se desi.

 

meni je podvodna isto super, steta sto sam pre gledanja saznao da ce malo promeniti pristup. ovo pre toga onako, flashback u 2007. se bas oslanja na neke ocigledne fore.

Edited by Calavera
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...