Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

http://www.imdb.com/title/tt2401256/?ref_=nv_sr_1

 

 

krenulo ovo. 

 

za sada okej hook, fotografija muzika super, par odlicnih pojedinaca u nekim sporednim ulogama, mada dok se ne razvije prica nemamo pojma koliko su ustvari sporedni.

 

 

gledace se

 

Stono kazu +1

 

Rano je za ocenjivanje, ali mi je prijala prva epizoda. Simpa je Naz, bas sam brzo poceo da ga gotivim i da mi ga bude zao. Isprva sam pomislio da preterano lako ide iz greske u gresku, medjutim u pitanju je klasican omladinac koji pusta da ga mladost malo ponese i jbg onda ga saplete sranje. 

 

Zanimljivo da su odlucili da ovakva serija ide u sred leta. 

 

 

Zanimljiv uvod, mada nemam pojma kojim tempom će da vozi, koliko je uopšte epizoda planirano?

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Odgovorih Jamesu to isto (zato sam ga i quotovao), a forum mi pojeo odgovor :D

 

LM™ da, osam epizoda prva sezona, a, koliko sam ukapirao, tu ce ova prica i da se zavrsi. U drugoj sezoni, ako je bude, bice nova prica (sad, po kom ce principu da rade, da li po TD ili Fargovom ili po nekom trecem, videcemo).

Link to comment

 

Da, to je odavno jedna od očekivanijih serija. Najavljivao sam je ovde u više navrata.

 

Criminal Justice (2008) - malo sudska drama malo tautološka socijala. Relativno zanimljivo, ima i sudske drame, ali nije je bilo previše u prvoj sezoni, jedinoj koju sam gledao. Serija bi trebalo da dobije novu verziju, ali je James Gandolfini umro, njega je zamenio Robert de Niro, ali je na kraju glavnu ulogu preuzeo John Turturro. Ne znam kako bih to rekao, ali recimo da bi u SAD-u ova serija mogla biti osetno bolja.

A, samo da dodam da će davno najavljena američka verzija najstarije Moffatove sudske drame, po svoj prilici, krenuti u julu. Sve deluje i više nego obećavajuće i čini mi se da bi vrlo lako moglo da bude osetno bolje od stare engleske serije, koja ju je inspirisala.

 

The Night Of

 

Dakle, John Torturro u glavnoj ulozi. Steven Zaillian je režirao svih osam epizoda. Takođe, za sve epizode scenario su radili on i Richard Price. Deluje izuzetno, iako je HBO :D

Edited by Ajant23
Link to comment

 

 

Odlična uvodna epizoda, liči mi na TD. U TD je postojao primetan akcenat priče na živote par glavnih policajaca-detektiva, ovde mi se čini da će sličan akcenat sporedne priče biti na advokata i osumnjičenog.

 

Dosta sitnih detalja koji naizgled deluju neupadljivo i onako usputno, a kadar se ipak zadržao malčice na njima. Verujem da će ih dosta iz ove prve epizode biti kasnije razrađeno kao bitne činjenice.

 

jedan detalj mi je ostao značajan koji mi ukazuje na pravog ubicu koji će se kasnije onako prvo neformalno pojaviti u nekoj epizodi baš kao i u oba TD-a, a onda u finalu pun epilog

 

u spojleru samo o misterioznom predmetu:

 

Kada ulaze u kuću, o jelenske rogove koje služe kao čiviluk je okačen muški šešir (onako malo demode). Kada beži iz kuće, na jelenskim rogovima nema šešira.

 

u sledećim epizodama ko se bude pojavio sa tim šeširom....

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...