Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

za docs ti ne mogu pomoci, prestala da ih gledam

 

dugo nisam gledala film da me je pomerio sa mesta. a zeljna sam, fali mi da isplacem :) ili bilo koja druga emocija :)

 

 

syfy the expanse serija, marvels agents of shield, colony

 

drama ray donovan, hell on wheels, person of interest

 

od filmova skorasnjih jedino sicario da kazem da je moj film.

Edited by mustang
Link to comment

Proveriću ovo što si navela, hvala.

Al' ja se nećkam kao neka usopljena tetka kad treba da se odlučim šta b' mogao da gledam.

A i kad se odlučim, ostaje dilema da li da gledam.

:s_w:

Link to comment

za docs ti ne mogu pomoci, prestala da ih gledam

 

dugo nisam gledala film da me je pomerio sa mesta. a zeljna sam, fali mi da isplacem :) ili bilo koja druga emocija :)

 

 

syfy the expanse serija, marvels agents of shield, colony

 

drama ray donovan, hell on wheels, person of interest

 

od filmova skorasnjih jedino sicario da kazem da je moj film.

 

Pogledao sam prvu epizodu Person of interest. Nešto se dešava sa mnom, expresno brzo sam se odlučio. Ne znam treba li da se zabrinem.

 

Enivejz, epizoda nije bila loša.  Pogledaću još, nadam se da se neće rasćoćati u nepotrebnim epizodama da bi namakli cifre.

Link to comment

Pogledao sam prvu epizodu Person of interest. Nešto se dešava sa mnom, expresno brzo sam se odlučio. Ne znam treba li da se zabrinem.

 

Enivejz, epizoda nije bila loša.  Pogledaću još, nadam se da se neće rasćoćati u nepotrebnim epizodama da bi namakli cifre.

 

jao, person of interest nije takva serija za koju odmah posle prve epizode znaš da je super. to je više dugotrajan proces razvoja likova i radnje koja ubrzava tek od treće sezone. 

Inače sve te serije od 22 epizode imaju tu boljku da imaju epizode koje su višak.

Link to comment

Zadnje sto sam gledala je Peaky Blinders - svaka preporuka!

* kraj sezone 3, dva dana sam se smejala kad se setim

 

odmah da priznam, sve serije gledam apsolutno diletantski, nit znam kako se zovu glumci, nit reziseri, nit producenti...

Link to comment

Uh, kako bi bilo jako da to zazivi.

 

Ne znam kako je bilo po drugim krajevima, al mi ko deca subotom i nedeljom ujutru odgledamo ratnike podzemlja sa vhs-a (svako kod sebe kuci) pa onda izadjemo napolje i ceo dan se udaramo motkama po glavama...sto bi se reklo, kultni film :)

Link to comment

bosch druga sezona odlicna. cak i muzika okej obzirom da je dzez (da, ne podnosim a truba bi mogla da mi izazove srcani napad :) )

Edited by mustang
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...