Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

jergledo neko britance the missing?

 

juce zapoceo, tja, ne deluje lose, ali mi nekako nema onu atmosferu koju britanci umeju samo da naprave.

Sa Nesbitom?Ma gde nema atmosferu ja se skenjao skroz...

Link to comment

jergledo neko britance the missing?

 

juce zapoceo, tja, ne deluje lose, ali mi nekako nema onu atmosferu koju britanci umeju samo da naprave.

gledao ja. takođe mi zasmetala atmosfera tj. nedostatak iste. jedini zaključak posle odgledane serije da atmosfera fali zarad očajnog kastinga i loše glume. nezbit odličan ostali goli prosek.

 

posle toga pogledao happy valley. nebo i zemlja.

Link to comment

nisam znala da je Jose Padilha ( :ziga: Tropa De Elite  ) kreator Narkosa i naravno Moura kao Eskobar :)  ...bice ovo dobro :)

Edited by mustang
Link to comment

Odgledao sam jos par epizoda sinoc i sve mi se vise dopada narkos. Kapiram da su namerno forsirali tu neku komik notu, jer bi u suprotnom serija bila previse surova za gledanje.

Link to comment

Pa ono, znaš, teško da iko za tu seriju može da sazna iz Ajantovog posta ali broj poznatih imena koji su je radili je ogroman ispalo je super zezanje sa lepom hemijom pritom nije ranije gledao da Nora Arnezeder ima toliku ulogu na engleskom značajnija pojava od onih muškarčića skandinavskih za kojima ovde seku vene kada gostuju po Amerikama...

 

™

Link to comment

nisam znala da je Jose Padilha ( :ziga: Tropa De Elite  ) kreator Narkosa i naravno Moura kao Eskobar :)  ...bice ovo dobro :)

+1 Odlični su Narcos. Odličan je Moura, i generalno je jako dobro napravljeno, i raste iz epizode u epizodu.

Link to comment

+1 Odlični su Narcos. Odličan je Moura, i generalno je jako dobro napravljeno, i raste iz epizode u epizodu.

 

Odlican. Ja stigao do epizode 8 sve bolje i bolje.

Link to comment

Ja odgledao The Affair, najvise jer je devojka pocela pa kao ajde gleda, sa njom. 

 

Ruth vuce seriju samo tako, ostali manje vise statiraju. Lepo je videti kako se Rawls i Meknalti ponovo svadjaju :)

 

 

 

Sa druge strane ono sto je zanimljivo u seriji je sama afera i to se u potpunosti razresi do kraja prve sezone, cak i vidimo taj flashforward za 4-5 godina unapred. To ko je pijan kolima zgazio nebitnog burazera me zaista ne rajca tako da nemam velika ocekivanja od druge sezone u kojoj ce njih cetvoro morati da prevazidju razlike i zajednickim snagama pronadju ubicu.

 

 

Edited by *edited by mod
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...