Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Jel neko negde spominjao review with forrest macneil? Koja pizdarija krv ti jebem, filadefljani mu dođu sunshine, lollipops naspram ove crnine.

Edited by Ruxin
Link to comment

+1

 

Ja čuo da ima Wire casting overlaps, ali nema ih mnogo. Recimo ko će baš da prepozna Kima's baby momma, nisam baš toliki fan.

ima ih još:

brat muzon, kao otac bivše ovisnice, a posle aktivistkinje. raskrupnjao se i ostario.

brijana barksdejl, kao policajka,

advokat levi, kao muljator u prvoj epizodi.

Link to comment

Jesam ja, nesto se nije primilo <_< Dobar je Forrestara, samo ga jebe ta glava...

Ne mogu da se odlučim da li je druga sezona bolja nego ikad ili polako počinju da preteruju, jedino je sigurno da sam posle one uvodne epizode i zvanično totalno desentizovan na besmislenu ljucku patnju, kolika god bila

Link to comment

Ja se ponosim cinjenicom da sam krenuo da premotavam samo 2 puta, ostalo sam stoicki izdrzao! :misko: Oba puta u drugoj sezoni, prvo kad je prisao grupi riba, drugi put da ne vidim caletovu mu reakciju na kucu u plamenu.

Link to comment

ima ih još:

brat muzon, kao otac bivše ovisnice, a posle aktivistkinje. raskrupnjao se i ostario.

brijana barksdejl, kao policajka,

advokat levi, kao muljator u prvoj epizodi.

Levija jesam prepoznao, Barksdejlicu nisam mada ne zvuči kao da je neka krupna uloga u pitanju, a Muzona je trebalo da prepoznam pošto ga ima dosta ali sammu lik verovatno potisnuo u pokušaju da zaboravim True Detective :(

Link to comment

odgledo sam prvu epizodu narkosa http://www.imdb.com/title/tt2707408/?ref_=nv_sr_1 i moram priznati da mi se svidelo. ima malo naivnih momenata ali i dobrog koriscenja dokumentarnog materijala. sve u svemu - preporuka.

Meni se nije dopalo. Pogotovo naracija, lose objasnjeno zasto se Regan zainteresovao za Majami i do zla je naivno to eskobarovo deusmakinisanje u poslovanju

 

-----

 

Inace gledam i Catastrophe. Posle odlicne prve dve epizode tempi je ocekivano pao, ali i dalje dobro za gledanje. Pitanje je koliko ce imati materijala za razvoj, jer je tesko graditi svih 20min samo na dvoje ljudi, bez ulazenja u paralelne price ostalih

Edited by Ravanelli
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...