Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Tako brzo? Zar: već?

 

O da, nema čekanja, odmah na posao.

You turn to me and say something sexy like "Is that it?"

I know what you're trying to say, baby

You're trying to say "Oh yeah, that's it"

Then you say you want some more, well, I'm not surprised

But I am quite sleepy

Link to comment

Navukoste me da pogledam Rectify, stvarno dobro deluje prva sezona. Nisam mogao da se otmem utisku da protagonisti znam simpatičnu sestru, ali nikako da shvatim odakle... da bi mi na kraju imdb potvrdio da sam je davne 1963. gledao kao učiteljicu ćerke Dona Drejpera.

Link to comment

treća je meni popriličan let down ...

 

in other news: grimm sve bolji - neću baš držati dah do sledeće sezone, al ću rado gledati, posebice ako nastave u ovom maniru (a čitam da hoće)

Link to comment

odgledao 2, nije mi išlo... uz ogradu spram mizoginije, čini mi se da je serija prevashodno koncipirana za devojčice/devojke/žene

Link to comment

Meni jedino pada na pamet da je neko koncipirao za Škote da svi vidimo kako su bili veliki borci, patriote i ljudine u svakom smislu što ne kažem da nije bilo (niti je bitno) samo se jebeno NIŠTA ne dešava evo 6 sati skoro.

 

Posebna lopata u glavu za idiota koji je u plot na imdb-u dugačak tipa 3 rečenice stavio nešto jako bitno što se nije desilo evo 6 epizoda. 

Link to comment

Navukoste me da pogledam Rectify, stvarno dobro deluje prva sezona. Nisam mogao da se otmem utisku da protagonisti znam simpatičnu sestru, ali nikako da shvatim odakle... da bi mi na kraju imdb potvrdio da sam je davne 1963. gledao kao učiteljicu ćerke Dona Drejpera.

Ja taj rectify nikako da nađem na trafici onako celu sezonu u komadu...
Link to comment

Posebna lopata u glavu za idiota koji je u plot na imdb-u dugačak tipa 3 rečenice stavio nešto jako bitno što se nije desilo evo 6 epizoda. 

 

Amazon.com Review

In Outlander, a 600-page time-travel romance, strong-willed and sensual Claire Randall leads a double life with a husband in one century, and a lover in another. Torn between fidelity and desire, she struggles to understand the pure intent of her heart. But don't let the number of pages and the Scottish dialect scare you. It's one of the fastest reads you'll have in your library.

 

Samo venčanje ti je u narednoj epizodi, ali sve to što kažeš da se nije dogodilo razvija se prilično od početka serije :D

Link to comment

pošto smo na 666oj strani da prijavim da izlazi serija Lucifer po Gaimanovom stripu.

 

nažalost sudeći po trejleru izgleda kao Kasl :(

 

Šta je bre ovo? Ovo je onaj lik iz Rusha? Oće li i  on da iskače iz frižidera narednih XY godina?

 

 Nisu valjda ugasili Rush zbog ovoga? 

Link to comment

Ja taj rectify nikako da nađem na trafici onako celu sezonu u komadu...

Ja našao drugu sezonu na PB, a prvu sam iskopao na nekom žnj torent sajtu kome se ni imena ne sećam.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...