Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Bleklist mi je postao ozbiljan adut. 

 

Spajder je super jak - a naročito mi se svidjaju psihopatski ispadi, kad npr rokne onu FBI babu ili kad u finalu prve sezone krene da čisti. 

Link to comment

Sviđa mi se što su Amandu izabrali za filozofa na kraju, nakon što su je simbolično unapredili prvo iz jednog, pa i iz drugog Platonovog staleža...

Link to comment

Meni je super. Neka pati on malo, ionako me nervira i nije mi jasno zašto ga svi tolerišu.

 

Dobar je Seldonara. Volim bbt...

Link to comment

Zavrsi se druga sezona Blacklist. Meni potpuno neocekivano. Napravise ubicu od Lizi. Sada nema povratka, treca sezona ce biti potpuno druga serija

 

Послато са U8815 користећи Тапаток 2

Link to comment

Zavrsi se druga sezona Blacklist. Meni potpuno neocekivano. Napravise ubicu od Lizi. Sada nema povratka, treca sezona ce biti potpuno druga serija

 

Послато са U8815 користећи Тапаток 2

Spoler fuckin' alert! :frust:

Link to comment

A oštrio sam se da noćas kad dođem iz grada odgledam finale... :cry:
 
Sad menjam plan, gledaću Chappija, dok ne zaboravim

 

da je Lizzy ubojica!

 

 

<_<

Link to comment

Spoler fuckin' alert! :frust:

 

Ma šta je to za spojler kad je ovo bilo prošle nedelje?

 

Vrlo korektna, što bi reko Dulo, Bleklistara.

 

Edit: ko je jači: Cabal ili B6-13?

Edited by Lrd
Link to comment

kako, Lrde, prošle nedelje, kada je ovo epizoda od juče?

 

 

Mislim da će Cabal biti opasan 2/3 sezone, a onda će  ih Redington i šegrtkinja Lizi da im  ....sve po spisku

 

Link to comment

Pa finale prošle epizode je da upada onaj lik i traže osumnjičenu Lizi, ne znam šta je drugo moglo da bude posle toga.

 

pa da, ali ona je tog lika ubila nesvesno, a ovo što nisam umela da stavim u spojler se odnosilo na najnoviju epizodu. 

Link to comment

pošto smo na 666oj strani da prijavim da izlazi serija Lucifer po Gaimanovom stripu.

 

nažalost sudeći po trejleru izgleda kao Kasl :(

Link to comment

Bukvalno mi je muka već od trejlera :puke: Nije zato što je u pitanju jedan od najboljih stripova koje sam ikad čitao (nije Gaimanov, Mike Carey je autor) ali ovo je takva travestija da stvarno ne vredi trošiti reči.

 

Nije mi samo jasno odakle uopšte potreba da plate neke pare Keriju tj. DCu da bu iskopirali nekoliko nebitnih detalja - imena kao što su Lux, Mazikeen, itd. Sam lik palog anđela je public domain, mogli su komotno da naprave originalnu bljuvotinu o njegovoj penziji, pošto ni lik a evidentno ni radnja stvarno nikakve veze sa stripom nemaju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...