Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

pocela da gledam rusku ''ekaterinu'', mada ne sumnjam da ce se uskoro davati i kod nas.  kod njih je isla novembra, tako da sam skinula svih 12 epizoda i u slast cu je gustirati u nastupajuce neradne dane...

ja inace nisam neki fan istorijskih serija, ali sa ekatarinom je stvar drugacija :-) odlicno serija ''izgleda'', glumci a narocito glumice su bas lepe, a i inace, znaju rusi te monumentalne serije da prave...

Link to comment

Super je Luter.

 

Još interesantnija pojava Ruth Wilson, kao neke cice koja polako postaje obeležje vremena. U svakom smislu.

 

Interesantna i nedokučiva. Blago opasna crta koja se provlači kroz obe serije - The Affair i Luther, nekako navodi na pomisao da Ruth izrasta u simbol neakave predstave neke nove etike.

 

O Ruth može dosta da se polemiše. Svakako ostavlja utisak.

 

Link to comment

Mislim da su je još u vreme Losta pitali šta planira, a ona rekla nešto u smislu da je gluma ne zanima jer misli da tu nema talenta, nego režija-produkcija-penis-palac.

 

Ali bila je u reklami za neki šampon ili nešto slično pre par godina, nisi mogao na ulicu da izađeš a da ne naletiš na bilbord sa njenim likom.

Link to comment

Super je Luter.

 

Još interesantnija pojava Ruth Wilson, kao neke cice koja polako postaje obeležje vremena. U svakom smislu.

 

Interesantna i nedokučiva. Blago opasna crta koja se provlači kroz obe serije - The Affair i Luther, nekako navodi na pomisao da Ruth izrasta u simbol neakave predstave neke nove etike.

 

O Ruth može dosta da se polemiše. Svakako ostavlja utisak.

 

 

Ruke k sebi.

Link to comment

Bacite pogled na pilot za seriju The Slap  :wicked:

 

Broad City, ja ne znam kada mi je zadnji put neka TV komedija tako legla, kakve su carice one dve lujke juuuu  :heart:

 

Neko je spomenuo Tjudore, trenutno na BBC2 ide Wolf Hall, najsporija, najsuvoparnija i apsolutno najbolja serija koja se bavi tim periodom, doduše ovde je sve centrirano na Tomasa Cromwella, tj. iz njegove perspektive. A must.

slap nbc.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...